Digi TV Film: Program TV

05-07-08.

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


Digi Film 1


06:32 The invasion
08:32 Darfur now
10:30 Rush hour 3
12:02 Elizabeth - The golden age
14:01 Twelve Monkeys
16:30 Hairspray
18:30 Knocked Up
21:00 Beowulf
23:01 Meet Joe Black
02:01 Hairspray
04:01 The brave on

Digi Film 2

07:00 The kingdom
09:00 Mr. Woodcock
10:30 Beowulf
12:30 Knocked Up
15:00 The brave one
17:00 Mr. Woodcock
18:31 Rush hour 3
20:00 No reservations
22:00 Hairspray
00:01 Liar,liar
01:30 Rush hour 3
03:01 American gangster
05:31 Darfur now

AXN

06:00 Apel: Crima(aus.,1997,s)
07:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
08:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
09:00 Stargate SG-1(sua,1997,s)
10:00 Stargate SG-1(sua,1997,s)
11:00 Stapanul fiarelor(sua-can.,1999,s)
12:00 Stapanul fiarelor(sua-can.,1999,s)
13:00 Divizia(sua,2001,s)
14:00 Divizia(sua,2001,s)
15:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
16:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
17:00 In slujba legii(sua,2001,s)
17:30 Oamenii lui Paco(spa.,2005,s)
19:00 Mesaje de dincolo(sua,2005,s)
20:00 Mesaje de dincolo(sua,2005,s)
21:00 Minti criminale(sua-can.,2005,s.pol)
22:00 CSI: New York(sua-can.,2004,s.pol)
23:00 Puicute bune
00:45 Minti criminale(sua-can.,2005,s.pol)
01:45 CSI: New York(sua-can.,2004,s.pol)
02:40 Mesaje de dincolo(sua,2005,s)
03:40 Mesaje de dincolo(sua,2005,s)

HBO

06:00 Viata de familie
07:40 Cinema, cinema, cinema
08:05 Amazoanele
09:45 Renato sau Leroy?
11:15 Vanzatorii de peruci
12:55 Calatoria
14:45 Click-Zapand prin viata
16:30 Prieteni cu bani
18:00 Piratii din Caraibe 2
20:30 Larry David,inamicul public nr. 1
21:00 Figurantii
22:25 Babel
00:45 Destinatie finala 3
02:15 Furnalul
03:40 Justin Timberla

Pro Cinema

07:00 Lumea PRO CINEMA
07:30 Icstrim TiVi
08:00 Pro Motor(2007,emis.sport)(AP)
09:00 Samurai Jack(sua,2001,s.d.anim.)
09:30 Liga juniorilor(reluare)
10:00 Dadaca(sua,1993,s.com.)
10:30 La Bloc(AP)
11:00 Noi toti(sua,2003,s)
12:00 Descopera Romania
12:30 Entertainment News
13:30 Marea cursa
15:15 Joey(sua,2004,s.com.)
15:45 Din culisele Hollywood-ului
16:15 Familia Bundy(sua,1987,s)(AP)
17:15 Noi,cei din linia intai
19:00 Cu ochii in patru
20:00 Raven(sua,1992,f.s.de act.)(AP)
21:00 Dadaca(sua,1993,s.com.)(AP)
21:30 Joey(sua,2004,s.com.)(AP)
22:00 Lege si faradelege
23:00 Identitatea lui Bourne
01:00 Raven(sua,1992,f.s.de act.)
02:00 Lege si faradelege
03:00 Identitatea lui Bourne

ELVIS