Digi TV Film: Program TV

06.07.08

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###########################


Digi Film 1

06:00 Beowulf
08:00 No reservations
10:01 License to wed
11:30 The kingdom
13:30 Rush hour 3
15:01 Mr. Woodcock
16:30 Nancy Drew
18:30 Hairspray
20:30 American gangster
23:01 Dangerous Liaisons
01:01 Jeremiah Johnson
03:00 Elizabeth - The golden age
05:01 Rush hour 3

Digi Film 2

07:30 Nancy Drew
09:30 The invasion
11:30 Hairspray
13:30 The jackal
15:31 Beowulf
17:30 Elizabeth - The golden age
19:31 The kingdom
21:30 Rush hour 3
23:00 Round midnight
01:31 Bobby Deerfield
03:30 Mr. Woodcock
05:00 American gangster

AXN

06:00 Apel: Crima(aus.,1997,s)
07:00 Dr.House(sua,2004,drama)
08:00 Dr.House(sua,2004,drama)
09:00 Stargate SG-1(sua,1997,s)
10:00 Stargate SG-1(sua,1997,s)
11:00 Stapanul fiarelor(sua-can.,1999,s)
12:00 Stapanul fiarelor(sua-can.,1999,s)
13:00 Divizia(sua,2001,s)
14:00 Divizia(sua,2001,s)
15:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
16:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
17:00 Dr.House(sua,2004,drama)
18:00 Dr.House(sua,2004,drama)
19:00 Cavalerii prosperitatii(sua,2007,s)
19:30 Cavalerii prosperitatii(sua,2007,s)
20:00 Baietii de la sport(sua,1998,s)
20:30 Baietii de la sport(sua,1998,s)
21:00 Eli Stone(sua,2008,s)
22:00 Jerry Maguire
23:00
23:40
00:40 Cavalerii prosperitatii(sua,2007,s)
01:40 Baietii de la sport(sua,1998,s)
02:05 Cavalerii prosperitatii(sua,2007,s)
02:40 Eli Stone(sua,2008,s)
03:00 Baietii de la sport(sua,1998,s)
03:35 Stargate SG-1(sua,1997,s)
04:30 Stargate SG-1(sua,1997,s)
05:00

HBO

06:00 Molly
07:20 Nazdravanii din padure
08:45 Esti gata pentru iubire?
10:15 Si ingerii se indragostesc
11:55 Prima mea nunta
13:25 Pe urmele nelegiuitului
14:55 Acasa
15:10 Omul din scaun
16:55 Ai tai,ai mei si ai nostri
18:25 Concurentul
20:00 Epoca de gheata 2ezghetul
21:30 Talladega Nights
23:15 Spune-mi ca ma iubesti
00:10 Vremuri grele
02:05 Noaptea macelului
03:40 Obiecte pierdute
05:25 Pe platourile de filmare

Pro Cinema

06:45 Lumea PRO CINEMA
07:15 Teo(AP)(reluare)
08:30 Cu ochii in patru
09:30 Liga juniorilor - Looney Toons
10:00 Pro Motor(2007,emis.sport)(12)
11:00 Mega - Star( aus.,2003)
11:30 Dadaca(sua,1993,s.com.)
12:00 Joey(sua,2004,s.com.)
12:30 Familia Bundy(sua,1987,s)
13:30 Noi,cei din linia intai
15:15 Zoom in 10
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy(sua,1987,s)(AP)
17:00 Pasiuni trecatoare
19:00 Rebel in California
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Academia de politie
22:30 Prietenie pe muchie de cutit
23:30 Ospatul de nunta
02:00 Academia de politie
03:30 Prietenie pe muchie de cutit

National Geographic

06:00 Real?
07:00 Real?
08:00 Dezlegarea codului lui Da Vinci
09:00 Stonehenge
10:00 Planeta la control
11:00 Dezlegarea codului lui Da Vinci
12:00 Planeta la control
13:00 Monstrul din Loch Ness:
14:00 Enigmele Bibliei
15:00 Real?
16:00 Real?
17:00 Enigmele Bibliei
18:00 Real?
19:00 Real?
20:00 Dezlegarea codului lui Da Vinci
21:00 Stonehenge
22:00 Dezastre in aer
23:00 Penitenciar USA
00:00 Megastructuri
01:00 Mecanicii planetei
02:00 Superomul
03:00 Stonehenge

Cinemax

06:15 Cafeneaua vedetelor
07:00 Vanatorul de crocodili
08:30 Loto
10:00 Dorinta
11:35 Hollywood Top 10
12:00 Povesti adevarate
13:30 Primul amant al sotiei mele
15:05 Hollywood Top 10
15:30 Visul american
17:15 Cromwell
19:30 Vanatorul de crocodili
21:00 Dragoste neimplinita
22:20 Paine si trandafiri
00:10 Masters of Horror-Dreptul de a muri
01:10 Vecina
02:45 Temnita rosie
04:45 Dans in septembrie

ELVIS