Digi TV Film: Program TV

08.07.08


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##########################

Digi Film 1

06:01 The kingdom
08:01 The brave one
10:01 Beowulf
12:00 Hairspray
14:00 Rush hour 3
15:30 No reservations
17:32 The invasion
19:32 Elizabeth - The golden age
21:31 American gangster
00:02 Bobby Deerfield
02:01 Beowulf
04:01 Mr. Woodcock
05:31 Nancy Drew

Digi Film 2

07:00 Rush hour 3
08:31 No reservations
10:32 December boys
12:30 American gangster
15:00 The kingdom
17:00 Hairspray
19:00 Mr. Woodcock
20:31 License to wed
22:01 The brave one
00:00 Meet Joe Black
03:01 Rush hour 3
04:30 Elizabeth - The golden age

AXN

06:00 Jericho(sua,2006,s)
07:00 Sectia de politie( aus.,1994,act.)
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
10:00 Sue Thomas(sua,2002,s.pol.)
11:00 Sectia de politie( aus.,1994,act.)
12:00 The Amazing Race
13:00 Jericho(sua,2006,s)
14:00 Sue Thomas(sua,2002,s.politist)
15:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
16:00 Sectia de politie( aus.,1994,act.)
17:00 The Amazing Race
18:00 Jericho(sua,2006,s)
19:00 Sue Thomas(sua,2002,s.pol.)
20:00 Schimbul trei(sua,1999,s
21:00 Eli Stone(sua,2008,s)
22:00 Minti criminale(sua-can.2005,s.pol.)
23:00 Pulsul orasului(sua,2002,s)
00:00 Crime
01:00 Eli Stone(sua,2008,s)
01:55 Minti criminale(sua-can.2005,s.pol.)
02:50 Pulsul orasului(sua,2002,s)
03:45 Crime

HBO

06:00 Ratacit in Yonkers
07:50 Baietii IV
09:55 Gospel
11:35 Micul Manhattan
13:05 Iubirea pluteste in aer
14:50 Zambeste
16:35 X-Men
18:20 O dadaca plina de surprize
20:00 O zi minunata!
21:50 Ramai cu noi
23:30 Destinatie finala 3
01:00 Seful sefilor
02:40 O zi minunata!
04:25 Destinatie finala 3

Pro Cinema

06:30 Apropo TV
09:00 Samurai Jack
09:30 Dadaca
10:00 Lumea ProCinema
10:30 Ruleta destinului
11:30 Starleta
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Liga juniorilor
14:45 Samurai Jack
15:15 Pro Motor
16:15 Starleta
17:15 Zoom in 10
17:30 Ruleta destinului
18:30 La Bloc
19:00 Cu ochii in patru
20:00 Renegatul
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Pasarea spin
00:00 Cu sange rece
01:00 Pasarea spin
02:45 Renegatul
03:30 Cu sange rece
04:15 Lumea ProCinema
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 Printul piratilor
08:00 Super Croc
09:00 Cronicile crocodililor
09:30 Cronicile crocodililor
10:00 Vegas chinezesc
11:00 Vegas chinezesc
12:00 Ce s-ar intampla daca...?
12:30 Nu stiam asta
13:00 Planeta la control
14:00 Printul piratilor
15:00 Vegas chinezesc
16:00 Vegas chinezesc
17:00 Falci de Amazonia
18:00 Ghearele Amazonului
19:00 Real?
20:00 Planeta la control
21:00 Ce s-ar intampla daca...?
21:30 Nu stiam asta
22:00 Dezastre in aer
23:00 in situatie critica
00:00 Planeta la control
01:00 Dezastre in aer
02:00 in situatie critica
03:00 Ce s-ar intampla daca...?
03:30 Nu stiam asta
04:00 Dezastre in aer
05:00 in situatie critica

Cinemax

07:00 Scrisori pentru Cel de Sus
08:50 Aer sarat
10:15 Fratele meu se insoara
11:50 Hollywood Top 10
12:15 Moonstruck
13:55 Ultimul radio-show
15:40 Scrisori pentru Cel de Sus
17:30 Fratele meu se insoara
19:05 Regele popicelor
21:00 Inamicul public
22:45 Toaleta papei
00:20 Vii sau morti
01:55 Sybil
03:25 Cabaret in familie
05:20 Garda de corp

ELVIS