Digi TV Film: Program TV 09.07.08


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##########################


Digi Film 1

07:30 Hairspray
09:31 Rush hour 3
11:01 Darfur now
13:00 License to wed
14:30 American gangster
17:00 December boys
19:01 The kingdom
21:01 Hairspray
23:00 Liar,liar
00:30 The jackal
02:32 The kingdom
04:30 American gangster

Digi Film 2

06:30 The invasion
08:31 American gangster
11:02 The kingdom
13:02 No reservations
15:01 Hairspray
17:01 The brave one
19:00 Beowulf
21:00 Rush hour 3
22:31 Twelve Monkeys
01:01 Shakespeare in love
03:00 December boys
05:01 Rush hour 3

AXN

06:00 Jericho(sua,2006,s)
07:00 Sectia de politie( aus.,1994,act.)
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
10:00 Sue Thomas(sua,2002,s.politist)
11:00 Sectia de politie( aus.,1994,act.)
12:00 The Amazing Race
13:00 Jericho(sua,2006,s)
14:00 Sue Thomas(sua,2002,s.pol.)
15:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
16:00 Sectia de politie( aus.,1994,act)
17:00 The Amazing Race
18:00 Jericho(sua,2006,s)
19:00 Sue Thomas(sua,2002,s.pol.)
20:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
21:00 Mesaje de dincolo(sua,2005,s)
22:00 Mesaje de dincolo(sua,2005,s)
23:00 Pulsul orasului(sua,2002,s)
00:00 Crime
01:00 Mesaje de dincolo(sua,2005,s)
02:00 Mesaje de dincolo(sua,2005,s)
02:50 Pulsul orasului(sua,2002,s)
03:45 Crime

HBO

06:00 Iubirea pluteste in aer
07:45 Zambeste
09:35 X-Men
11:20 O dadaca plina de surprize
13:00 Acasa
13:15 Offset
15:05 Premonitia
16:40 Dilema
18:15 Click-Zapand prin viata
20:00 Epoca de gheata 2ezghetul
21:30 I-See-You.Com
23:05 Furnalul
00:30 Monstrul preistoric
02:05 August negru
04:05 Vanzatorii de peruci

Pro Cinema

09:00 Samurai Jack
09:30 Dadaca
10:00 Icstrim TiVi
10:30 Ruleta destinului
11:30 Entertainment News
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Liga juniorilor
14:45 Samurai Jack
15:15 Descopera Romania
15:45 Starleta
16:45 Zoom in 10
17:00 Joey
17:30 Ruleta destinului
18:30 La Bloc
19:00 Cu ochii in patru
20:00 Renegatul
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Fetele mortii
00:45 Cu sange rece
01:45 Fetele mortii
03:45 Renegatul
04:30 Cu sange rece
05:15 Lumea ProCinema
05:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 Real?
08:00 Ghearele Amazonului
09:00 Cronicile crocodililor
09:30 Cronicile crocodililor
10:00 Dezastre in aer
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Ce s-ar intampla daca...?
12:30 Nu stiam asta
13:00 Planeta la control
14:00 Real?
15:00 Dezastre in aer
16:00 Clipe de cosmar
17:00 in adancul junglei
18:00 in adancul junglei
19:00 SilkAir 185: Sinucidere?
20:00 Planeta la control
21:00 Ce s-ar intampla daca...?
21:30 Nu stiam asta
22:00 Megastructuri
23:00 Megastructuri
00:00 Planeta la control
01:00 Megastructuri
02:00 Megastructuri
03:00 Ce s-ar intampla daca...?
03:30 Nu stiam asta
04:00 Megastructuri
05:00 Megastructuri

Cinemax

07:00 Regele popicelor
08:50 Legatura de sange
10:20 Ultimul radio-show
12:00 Inamicul public
13:45 In nicio parte
15:05 Limitele credintei
16:30 Dorinta
18:00 Vanatorul de crocodili
19:30 Legatura de sange
21:00 Metoda
22:55 Rob Roy
01:15 Aniversarea
02:55 Patria
04:45 Maroa

ELVIS