Results 1 to 2 of 2

Thread: Dt-470

 1. #1

  Angry Dt-470

  te me falni , une po lexoja per Dt-470 ne forum , por me sa shoh tani ky aparat hap vetem RAI , une jam perpjekur te hapja te pakten Cyfra+ por nuk funksionon , a ka njeri te me tregoje se cfare kanalesh mund te hap me dt-47- dhe si ( cfare soft te perdor dhe cfare kablli ) ?

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Dt-470

  Quote Originally Posted by bush007ad View Post
  te me falni , une po lexoja per Dt-470 ne forum , por me sa shoh tani ky aparat hap vetem RAI , une jam perpjekur te hapja te pakten Cyfra+ por nuk funksionon , a ka njeri te me tregoje se cfare kanalesh mund te hap me dt-47- dhe si ( cfare soft te perdor dhe cfare kablli ) ?
  Pervec ate qe ke lexuar asgje tjeter...

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •