Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: shqipetaret per te bere sharing

 1. #1
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Thumbs up shqipetaret per te bere sharing

  a ka njeri qe te beje sharing nga ju o shqipetare
  a ka 1ndo 1 person qe perdor linux dhe sheh me dream apo tjeter
  kjo duhet te jete tema qe duhet te nxjerim


  ne qofte se ka te shkruajne ketu

 2. #2
  VIP Member
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  371
  Uploads
  3

  Re: shqipetaret per te bere sharing

  valla shqiptart si te lodhete per cardsharing sdi kerkush spo lajmerohet edhe une kom kerku naj cardsharing prej shqiptareve

 3. #3

  Re: shqipetaret per te bere sharing

  Kam nje humax 5400 a mundet dikush te ndihmoje me qellim te bej sharing

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  357
  Uploads
  3

  Re: shqipetaret per te bere sharing

  Mos u lodhni kot se shqiptaret nuk te ndihmojne per sharing
  Tung kalofshi mire

 5. #5
  VIP Member
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  371
  Uploads
  3

  Re: shqipetaret per te bere sharing

  pse more nuk te ndimonje shiko se qfare behete ne sesionin FREE CARDSHARING le te postoj ketu se qka kan ne dist 1 dhe 2 si qdo prezantim tjeter i njonje serveri qe po shohim ne kete forum

 6. #6
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Wink Re: shqipetaret per te bere sharing

  Per sharing ka shum info ne shum forume por eshte pak pune e lodhshme me shpjegu nga fillimi,,duhet me lexu pak ne fillim qe te krijosh idene se si funksionon,,dhe me mbas merr dhe shpjegime nga shum njerez te cilet jane profesore share...

 7. #7
  VIP Member
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  371
  Uploads
  3

  Re: shqipetaret per te bere sharing

  Quote Originally Posted by miri01 View Post
  Per sharing ka shum info ne shum forume por eshte pak pune e lodhshme me shpjegu nga fillimi,,duhet me lexu pak ne fillim qe te krijosh idene se si funksionon,,dhe me mbas merr dhe shpjegime nga shum njerez te cilet jane profesore share...
  miri po shoh qe te huaj ka sa te dusha amo shqiptar ende nuk kom gjeten qe ka pubile naj cardsahring free apo me local card naj shpjegim prej teje

 8. #8
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: shqipetaret per te bere sharing

  pyetje: eshte e vertet qe me kart sharing funkionon pak a shume keshtu
  ngrehet nje server dhe merr te dhenat nga aparati dhe karta prsh karta SKY, zgjedh nje kanal ne transmetim persh SKY Cinema, serveri kete kanal e transmeton nepermjet Internetit ne menyre Stream, dhe te tjeret qe jane pjese "members" te serverit ose jane persona qe admin i ka ne friendlist ose miqte e shikojne ne grup si kanal STREAM LIVE, por vetem nje kanal mund te shofesh te tille ose me sakte kanalin qe ka zgjedhur administratori.

  A FUNKSIONON PAK A SHUME KESHTU?
  une keshtu kam lexuar, ose me sakt pak a shume keshtu kam lexuar, doja te dija e kam kuptuar ne rregull apo gabim.

 9. #9
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: shqipetaret per te bere sharing

  Quote Originally Posted by trimi606 View Post
  miri po shoh qe te huaj ka sa te dusha amo shqiptar ende nuk kom gjeten qe ka pubile naj cardsahring free apo me local card naj shpjegim prej teje
  Shiko,dhe ato servera qe ke pare free jane per nje kohe te shkurter dhe nuk kane siguri...

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2008
  Posts
  132
  Uploads
  14

  Re: shqipetaret per te bere sharing

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  pyetje: eshte e vertet qe me kart sharing funkionon pak a shume keshtu
  ngrehet nje server dhe merr te dhenat nga aparati dhe karta prsh karta SKY, zgjedh nje kanal ne transmetim persh SKY Cinema, serveri kete kanal e transmeton nepermjet Internetit ne menyre Stream, dhe te tjeret qe jane pjese "members" te serverit ose jane persona qe admin i ka ne friendlist ose miqte e shikojne ne grup si kanal STREAM LIVE, por vetem nje kanal mund te shofesh te tille ose me sakte kanalin qe ka zgjedhur administratori.

  A FUNKSIONON PAK A SHUME KESHTU?
  une keshtu kam lexuar, ose me sakt pak a shume keshtu kam lexuar, doja te dija e kam kuptuar ne rregull apo gabim.
  Pak a shume kjo eshte idea por vetem me nje ndryshim
  Mund te shikosh ke kanal te duash qe egziston brenda serverit sepse nuk varesh nga askush

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

 1. Question le sharing
  By misterben in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 08-01-2010, 09:37:51
 2. Sharing fte
  By GIAK1982 in forum Italian / Italiano
  Replies: 2
  Last Post: 19-10-2009, 16:55:50
 3. Free Card Sharing Packages ke Poso asfaleis iste me to card sharing
  By cyprussat in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 36
  Last Post: 18-07-2009, 06:20:36
 4. sharing PC à PC
  By ilovefun in forum French / Français
  Replies: 5
  Last Post: 02-07-2009, 22:40:44

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •