Digi TV Film: Program TV

26.07.08

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West

#########################


Digi Film 1

06:00 The brave one
08:00 Shoot em up
09:30 Beowulf
11:30 American gangster
14:00 Mr. Woodcock
15:30 Nancy Drew
17:30 Rush hour 3
19:01 Hairspray
21:01 Atonement
23:01 Liar,liar
00:30 Twelve Monkeys
03:00 American gangster
05:31 The invasion

Digi Film 2

08:01 Rush hour 3
09:30 Hairspray
11:31 The invasion
13:31 Dangerous Liaisons
15:32 Elizabeth - The golden age
17:31 Darfur now
19:32 The kingdom
21:30 Mr. Woodcock
23:01 Bobby Deerfield
01:00 Rush hour 3
02:31 Jeremiah Johnson
04:31 Atonement

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stapanul fiarelor
12:00 Stapanul fiarelor
13:00 Divizia
14:00 Divizia
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 the Amazing Race
18:00 the Amazing Race
19:00 Mesaje de dincolo
19:30
20:00 Mesaje de dincolo
20:30
21:05 Minti criminale
22:00 CSI: New York
23:00 Graba strica treaba
00:00
01:10 Minti criminale
02:05 CSI: New York
02:30
03:00 Mesaje de dincolo

HBO

06:00 Suspinele inimii
07:35 Ratacit in Yonkers
09:30 Calatoria
11:20 Pe platourile de filmare
11:50 Iubirea pluteste in aer
13:35 Concurentul
15:10 Acasa
15:25 Invincibil
17:10 Elektra
18:45 Click - Zapand prin viata
20:30 Larry David,inamicul public nr. 1
21:00 Imperiul mintii
23:55 Southland Tales
02:25 Figurantii
03:50 Cinema,cinema,cinema
04:20 Noaptea macelului

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Icstrim TiVi
07:30 ProMotor
08:30 Liga juniorilor
09:00 Juniper Lee
09:30 Dadaca - sezonul V, ep.17
10:00 La Bloc
10:30 Ruleta destinului
11:30 Descopera Romania
12:00 Zoom in 10
12:15 Entertainment News - ep.38
13:15 In slujba dreptatii-partea a doua
15:00 Joey
15:30 Din culisele Hollywood-ului-ep. 26
16:00 Familia Bundy
17:00 Viraj periculos
19:00 Ruleta destinului
20:00 Raven -sezonul II, ep. 9
21:00 Dadaca - sezonul V, ep.18
21:30 Joey
22:00 Lege si faradelege
23:30 Si mama ta la fel!
02:00 Raven -sezonul II, ep. 9
02:45 Lege si faradelege-sezonul V,ep.11
03:30 Si mama ta la fel!

National Geographic

06:00 Long Way Down
07:00 Avioane deturnate(f. doc.)
08:00 Bizonul: Supravietuitorul(doc.)
09:00 serpi de top(doc.)
10:00 Viperele(doc.)
11:00 Dragonul de Komodo
12:00 Cele sapte secrete ale Africii(doc.)
13:00 Megastructuri
14:00 Megastructuri
15:00 Momente uimitoare(f. s. doc.)
17:00 Fantomele Titanicului
19:00 Clipe de cosmar(s. doc.)Titanic
20:00 Titanic: Ultimul secret(doc.)
21:00 Fantomele Marii Negre(f. doc.)
22:00 Megaorase(s. doc.)Taipei
23:00 Megastructuri
00:00 Megastructuri
01:00 Megastructuri
02:00 Megauzine(s. doc.)Abrams
03:00 Megastructuri
04:00 Megauzine(s. doc.)Camioane
05:00 Megastructuri

Cinemax

06:25 In lumina reflectoarelor
07:00 Cinci zile intr-o vara
08:50 Floricele rosii
10:25 Ingerii lui Charlie
11:40 Potopul
13:20 Maine este astazi
14:55 Departe de Africa
17:35 Casatorii aranjate
19:10 Cinci zile intr-o vara
21:00 Maria Antoaneta
23:00 Omul invizibil 2
00:30 Rob Roy
02:50 Primul sarut
04:25 10 Rillington Place

Zone Reality

06:00 Cursa
07:00 Diagnostic necunoscut
07:50 Forte supraomenesti
08:40 Gradina zoologica din Auckland
09:05 Gradina zoologica din Auckland
09:30 Animale neobisnuite
10:25 Vanatori de legende
11:15 Farse cu animale
12:05 Jurnal din Taipei
12:30 Jurnal din Taipei
12:55 Forte supraomenesti
13:45 Cursa
14:35 Ce ar trebui sa faci
15:25 Ambitie si inocenta
16:15 Farse cu animale
17:05 Vanatori de legende
18:00 Forte supraomenesti
19:00 Cursa
20:00 Diagnostic necunoscut
21:00 Detectivii
21:30 Detectivii
22:00 Accidente bizare Ep 6
23:00 Comportament periculos
00:00 Fenomene bizare
01:00 Scoala de cascadori
01:50 Accidente bizare
02:40 Animatorii
03:05 Animatorii
03:30 Comportament periculos
04:20 Farse cu animale
05:10 Jurnal din Taipei
05:35 Jurnal din Taipei

Viasat History

06:00 Conac la tara- Stapani si servitori
07:00 Impact-Respect, al Arethei Franklin
07:30 Secretele Renasterii
08:00 O istorie islamica a Europei
09:00 CSS Hunley (sua, 2004, f. doc.)
10:00 Drumul ceaiului
11:00 Mituri si eroi-Iason si Lana de aur
12:00 Rasputin: Diavolul ?ncarnat
13:00 Drumul spre Orient
14:00 Conac la tara- Stapani si servitori
15:00 Impact-Respect, al Arethei Franklin
15:30 Secretele Renasterii
16:00 O istorie islamica a Europei
17:00 Misterele epavelor
18:00 Misterul romanilor decapitati
19:00 Cavalerul templier
20:00 Maria Antoaneta
21:00 Drumul spre Orient
22:00 Conac la tara- La ?naltime
23:00 Beatles ?n culise
00:00 O istorie islamica a Europei
01:00 Misterele epavelor
02:00 Misterul romanilor decapitati
03:00 Cavalerul templier
04:00 Maria Antoaneta
05:00 Drumul spre Orient

ELVIS