Digi TV Film: Program TV 01.08.08

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:32 Elizabeth - The golden age
08:31 Beowulf
10:31 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
13:30 The brave one
15:31 The invasion
17:31 American gangster
20:01 Rush hour 3
21:30 Hairspray
23:31 Round midnight
02:00 Liar,liar
03:30 Nancy Drew
05:31 American gangster

Digi Film 2

06:31 The brave one
08:30 American gangster
11:01 Darfur now
13:00 Hairspray
15:00 Rush hour 3
16:31 Nancy Drew
18:30 December boys
20:30 Mr. Woodcock
22:00 Beowulf
00:00 The jackal
02:00 Shakespeare in love
04:00 The kingdom

AXN

06:00 Jericho
07:00 Divizia
08:00 Survivor(sua, reality show)
09:00 Alerta medicala
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia
12:00 Survivor(sua, reality show)
13:00 Jericho
14:00 Sue Thomas
15:00 Alerta medicala
16:00 Divizia
17:00 Survivor(sua, reality show)
18:00 Jericho
19:00 Sue Thomas
20:00 Alerta medicala
21:00 CSI New York
22:00 Lege si faradelege
23:00 CSI New York
00:00 Reteaua terorii
01:00 CSI New York
01:55 Lege si faradelege
02:50 CSI New York
03:45 Reteaua terorii

HBO

06:00 Dilema
07:35 Ia-o de la capat
09:00 Ursuletul polar 2
10:20 Ultima versiune
11:55 Pe urmele nelegiuitului
13:25 Cinema,cinema,cinema
13:50 Molly
15:15 Vanzatorii de peruci
16:55 Comoara cavalerilor templieri
18:25 Premonitia
20:00 Avocatul terorii
22:15 Ramai cu noi
23:55 Talladega Nights
01:40 August negru
03:40 Avocatul terorii

Pro Cinema

09:00 Juniper Lee
09:30 Dadaca
10:00 Joey
10:30 Smallville
11:30 Terapie intensiva
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Liga juniorilor
14:45 Juniper Lee
15:15 Mortal Kombat-Aventura incepe
16:15 Zoom in 10
16:30 Sobe si banci
18:30 La Bloc
19:00 Ruleta destinului
20:00 La limita imposibilului
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 De ce eu?
00:00 Cu sange rece
01:00 De ce eu?
02:45 La limita imposibilului
03:30 Cu sange rece
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 Sunt sclipitor!
08:00 Planeta carnivorelor
09:00 Jurnal salbatic
09:30 Jurnal salbatic
10:00 Megastructuri
11:00 Megauzine
12:00 Experimente trasnite
12:30 Nu stiam asta
13:00 Planeta la control
14:00 Sunt sclipitor!
15:00 Megastructuri
16:00 Megauzine
17:00 Animale feroce
18:00 Planeta carnivorelor
19:00 Incredibila masinarie umana
20:00 Planeta la control
21:00 Experimente trasnite
21:30 Nu stiam asta
22:00 Vanatorul vanat
23:00 Tacerea albinelor (doc.)
00:00 Planeta la control
01:00 Vanatorul vanat
02:00 Tacerea albinelor
03:00 Experimente trasnite
03:30 Nu stiam asta
04:00 Vanatorul vanat
05:00 Tacerea albinelor

Cinemax

07:00 Maria Antoaneta
09:00 Pamant liber
10:45 Maine este astazi
12:20 Ingerii lui Charlie
13:35 Loto
15:05 Regele popicelor
16:55 Cei doi fii ai lui Francisco
19:00 Maria Antoaneta
21:00 Cacealmaua
23:05 Furie pe gheata
01:05 Casa de nisip
03:00 South Park
04:20 Ostilitate

ELVIS