Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  pershendetje, doja te dija ky lloj aparati ben per kartat e DigitAlb?

 2. #2

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  besoj se po, por per te qene i sigurt ktheje starsatin ne golden interstar dhe aty karta e digitalb punon per bukuri

 3. #3
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  pershendetje, doja te dija ky lloj aparati ben per kartat e DigitAlb?
  Punon ok,po te duash ben dhe share karten e digitalbit,,nqs ke dhe nje aparat te njejte...

 4. #4
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  flmn miri01,
  kur thua ben share po pate te njejtin aparat do te thuash ben share gjithe paketen apo nje kanal te vetem?

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2008
  Posts
  132
  Uploads
  14

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  pershendetje, doja te dija ky lloj aparati ben per kartat e DigitAlb?
  Kujdes, sepse smartin e pare qe ka nxjer DigitAlb me ngjyre te bardhe nuk e lexon ky lloj aparati

 6. #6
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  flmn miri01,
  kur thua ben share po pate te njejtin aparat do te thuash ben share gjithe paketen apo nje kanal te vetem?
  Gjith paketen dhe s,sport...

 7. #7
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  flmn cuna per informimin,
  ani11, ke ndonje imazh kush konkretisht ben per starsat sr-hx50, ke google ka disa versione te ngjyrave te kartes po se kam idene kush eshte konkretisht ok.

  flmn dhe nje here.

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2008
  Posts
  132
  Uploads
  14

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  Ta saktesova, eshte smarti i pare qe ka nxjere kompania dhe ka ngjyre te bardhe
  Eshte 100% qe nuk e lexon sr-x50cu USB

 9. #9
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  Quote Originally Posted by ani11 View Post
  Ta saktesova, eshte smarti i pare qe ka nxjere kompania dhe ka ngjyre te bardhe
  Eshte 100% qe nuk e lexon sr-x50cu USB
  Po c'lidhje ka ngjyra !!?? e verdhe apo e bardhe!!?? thjesht ky lloj resiveri do cipin e kartes te plote,tek moduli i inkorporuar qe ka ,ndodh shpesh here problem tek kontaktet e kartes,,karta me ngjyren e bardhe eshte e serise se vjeter dhe eshte pak e konsumuar nga koha qe ka punuar ,,,

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2008
  Posts
  132
  Uploads
  14

  Re: Starsat sr-x50cu USB + Digitalb

  O miri e dime edhe ne si funksionon karta ne aparat dhe seshte nevoja te na mbash leksione koti
  Une nuk thashe qe aparati nuk e lexon nga ngjyra e bardhe apo e verdhe
  Thjeshte e theksova qe zotria qe pyeti te mund ta identifikonte kollaj

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 15
  Last Post: 22-03-2012, 13:44:35
 2. Replies: 5
  Last Post: 13-02-2009, 02:59:47
 3. Question starsat sr-x4000d super digitalb hack
  By studiounivers in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 05-10-2008, 22:45:23
 4. help...!!!! STARSAT SR-X50cu-Usb
  By miri01 in forum Starsat
  Replies: 2
  Last Post: 12-05-2008, 18:32:47
 5. starsat SR-X50CU
  By isboolia in forum @Sat Information and Tutorials
  Replies: 0
  Last Post: 30-08-2007, 02:22:12

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •