Digi TV Film: Program TV

05.08.08

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:31 American gangster
10:01 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
13:00 The brave one
15:00 Rush hour 3
16:30 The kingdom
18:30 Mr. Woodcock
20:01 Beowulf
22:00 Nancy Drew
00:00 Purple rain
02:00 Twelve Mon***s
04:30 The martian child

Digi Film 2

07:01 The martian child
09:00 Rush hour 3
10:31 Atonement
12:31 Nancy Drew
14:30 The invasion
16:32 American gangster
19:02 Hairspray
21:01 The brave one
23:01 Scarecrow
01:00 The jackal
03:00 Elizabeth - The golden age
05:00 The brave one

AXN

06:00 Disparuti
07:00 Divizia
08:00 Survivor
09:00 Alerta medicala
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia
12:00 Survivor
13:00 Disparuti
14:00 Sue Thomas
15:00 Alerta medicala
16:00 Divizia
17:00 Survivor
18:00 Disparuti
19:00 Sue Thomas
20:00 Alerta medicala
21:00 Actiune
21:30 Trezita la realitate
22:00 Minti criminale
23:00 CSI: New York - Criminalistii
00:00 Reteaua terorii
01:00 Actiune
01:30 Trezita la realitate
02:00 Minti criminale
02:50 CSI: New York - Criminalistii
03:35 Reteaua terorii

HBO

06:00 Carele de foc
08:00 La mijloc
09:35 Gasca nebuna
11:15 Familia lui Mos Craciun
12:45 Familia Stone
14:30 Lumea Noua
16:45 Casa e un monstru!
18:15 Cutia cu secrete
20:00 Razboi civil
21:55 Bestia din suflet
23:55 Avocatul terorii
02:10 Razboi civil
04:00 Bestia din suflet

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Dadaca
10:00 Lumea PRO CINEMA
10:30 Smallville
11:30 Terapie intensiva
12:30 Teo (AP)
13:45 La Bloc
14:15 Regele Shaman
15:15 ProMotor
16:15 Terapie intensiva
17:15 Zoom ?10
17:30 Smallville
18:30 La Bloc
19:00 Ruleta destinului
20:00 Renegatul
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Vineri
00:00 Cu s?e rece
01:00 Cel mai cautat din Malibu
02:30 Vineri
04:00 Renegatul
04:45 Cu s?e rece
05:30 Lumea PRO CINEMA

National Geographic

06:00 Gladiatorii
07:00 Lumi ascunse
07:30 Lumi ascunse
08:00 Animale feroce
09:00 Stonehenge
10:00 Megastructuri antice
11:00 Megastructuri
12:00 Planeta la control
13:00 Gladiatorii
14:00 Stonehenge
15:00 Megastructuri antice
16:00 Jurnal salbatic
16:30 Jurnal salbatic
17:00 Lumi ascunse
17:30 Lumi ascunse
18:00 Submarin de vis
19:00 Planeta la control
20:00 Megastructuri
21:00 Dezastre in aer
22:00 in situatie critica
23:00 Planeta la control
00:00 Dezastre in aer
01:00 in situatie critica
02:00 Megastructuri
03:00 Dezastre in aer
04:00 in situatie critica
05:00 Planeta la control

Cinemax

07:00 Avionul buclucas
08:30 La rascruce de vanturi
10:15 in lumina reflectoarelor
10:45 Concurentul
12:15 Spargatorii
14:10 in lumina reflectoarelor
14:35 Celalalt
16:00 Joc prelungit
17:35 Concurentul
19:05 Bronco Billy
21:00 Barbatul perfect
22:40 Ziua sacalului
01:00 Fiul fantoma
02:40 Alergatorul
04:20 Aniversarea

Zone Reality

06:00 Cursa
07:00 Marile dezastre ale secolului XX
08:40 Cursa
09:30 Diagnostic necunoscut
10:25 Marile dezastre ale secolului XX
11:15 Animalele de langa noi
12:05 Hoti temerari
12:30 Ochi pentru ochi
13:45 Sanatoriul andaluz
14:35 Animalele de langa noi
15:25 Hoti temerari
15:50 Ochi pentru ochi
16:15 Sanatoriul andaluz
17:05 Cursa
19:00 Diagnostic necunoscut
20:00 Sanatoriul andaluz
21:00 Case bantuite
22:00 Oameni care ajuta oameni
23:00 Putere, privilegii si justitie
00:00 L.A. Vice
00:30 Politia din Miami
01:00 Infidelitati
01:50 Infidelitati
02:40 Oameni care ajuta oameni
03:30 Putere, privilegii si justitie
04:20 L.A. Vice
04:45 Politia din Miami
05:10 Diagnostic necunoscut

Viasat History

07:00 Cine crezi ca esti cu adevarat?
08:00 Viata si moarte la Roma
09:00 Misterele romane
09:30 Dickens in America
10:00 Baletele rusesti
12:00 Sigmund Freud(a.,2006,f.doc.)
13:00 Elizabeth David si retetele vietii
15:00 Cine crezi ca esti cu adevarat?
16:00 Viata si moarte la Roma
17:00 Misterele romane
17:30 Dickens in America
18:00 Teatrul Marinski(sua,2006,f.doc.)
19:00 Povestea tablourilor celebre
19:30 Istoria dragostei
20:00 Adjunctul lui Hitler
21:00 incoronarea unei regine
22:00 Masacrul de la Glencoe
23:00 Dinastia diamantelor(2007,f.doc.)
00:00 Viata si moarte la Roma
01:00 Misterele romane
01:30 Dickens in America
02:00 Teatrul Marinski
03:00 Povestea tablourilor celebre
03:30 Istoria dragostei
04:00 Adjunctul lui Hitler
05:00 incoronarea unei regine

ELVIS