Results 1 to 7 of 7

Thread: Ndihm server

 1. #1
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0

  Ndihm server

  A mund te realizohet nje server sharing pa ip reale un jetoj ne kosove d.m.th a muj me kriju nje server pa ip publike apo ndryshe reale.

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Ndihm server

  Quote Originally Posted by adriatiku View Post
  A mund te realizohet nje server sharing pa ip reale un jetoj ne kosove d.m.th a muj me kriju nje server pa ip publike apo ndryshe reale.
  C'do gje behet por do pak pune...

 3. #3
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0

  Re: Ndihm server

  Ok thenks desha ta di kom ni qi munesh me bo edhe ne pc serverin si esht ma mir dhe ma leht ne pc apo ne dream

 4. #4
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Ndihm server

  Une per vete ne pc me duket me e thjeshte...

 5. #5
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0

  Re: Ndihm server

  Miri a munesh mem tregu se si behet nje server ne pc a e ta jep add tem a bon.

 6. #6
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Ndihm server

  Quote Originally Posted by adriatiku View Post
  Miri a munesh mem tregu se si behet nje server ne pc a e ta jep add tem a bon.
  Te ndertosh nje server nuk eshte aq e thjesht pa patur njohurite perkatese,ka shum tutoriale per te lexuar qe te krijosh pak idene si fillim,se nuk eshte nje dicka e vogel dhe nga shpjegim kuptove...

 7. #7
  VIP Member
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  371
  Uploads
  3

  Re: Ndihm server

  nuk kom iden miri se a eshte let apo veshtri mirpo deri tasthi tih nuk ke jepen nga vetja ndonje ndim sdi qfare njeri je po krijoje ate tutorial ne shqip more vella se ne anglisht e dim qe ka sa te dush

Similar Threads

 1. ndihm
  By Mika 62 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-01-2010, 19:35:55
 2. Ndihm Zehnden dx 580
  By agimii in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-10-2008, 13:35:57
 3. Ndihm server
  By gonxhe in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 29-08-2008, 19:02:35
 4. New ndihm
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 03-05-2008, 13:55:14
 5. NDIHM per dm 500
  By lazo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-11-2007, 02:58:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •