Digi TV Film: Program TV

06.08.08

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:30 Rush hour 3
08:00 Shoot em up
09:30 And then came love
11:31 Darfur now
13:30 American gangster
16:00 Beowulf
18:00 The invasion
20:00 Atonement
22:02 Elizabeth - The golden age
00:00 The jackal
02:01 Round midnight
04:31 Mr. Woodcock

Digi Film 2

07:01 American gangster
09:32 Beowulf
11:31 Rush hour 3
13:00 Mr. Woodcock
14:30 The kingdom
16:30 December boys
18:30 Rush hour 3
20:01 Nancy Drew
22:00 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
01:01 Wyatt Earp
04:30 American gangster

AXN

06:00 Disparuti
07:00 Divizia
08:00 Survivor
09:00 Alerta medicala
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia
12:00 Survivor
13:00 Disparuti
14:00 Sue Thomas
15:00 Alerta medicala
16:00 Divizia
17:00 Survivor
18:00 Disparuti
19:00 Sue Thomas
20:00 Alerta medicala
21:00 Mesaje de dincolo
22:00 Mesaje de dincolo
23:00 CSI: New York - Criminalistii
00:00 Reteaua terorii
01:00 Mesaje de dincolo
02:50 CSI: New York - Criminalistii
03:35 Reteaua terorii

HBO

06:00 Familia Stone
07:40 Lumea Noua
09:50 Casa e un monstru!
11:20 Cutia cu secrete
13:05 Varul meu Vinny
15:00 Concert V 2007
16:05 Cu duzina e mai ieftin 2
17:40 Casino Royale
20:00 Premiul Oscar
21:35 Cruciatul
23:15 Jurnalul diavolului
00:50 Juno
02:25 Cruciatul
04:05 Clubul pensionarilor

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Batman
09:30 Dadaca
10:00 Icstrim TiVi
10:30 Smallville
11:30 Entertainment News
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP)
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Descopera Rom�nia
15:45 Terapie intensiva
16:45 Zoom �n 10
17:00 Joey
17:30 Smallville
18:30 La Bloc
19:00 Ruleta destinului
20:00 Renegatul
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Mortal Kombat
00:15 Cu s�nge rece
01:15 Mortal Kombat
03:00 Renegatul
03:45 Cu s�nge rece
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

National Geographic

06:00 Submarin de vis
07:00 Lumi ascunse
07:30 Lumi ascunse
08:00 Animale feroce
09:00 Dezastre in aer
10:00 in situatie critica
11:00 Megastructuri
12:00 Planeta la control
13:00 Submarin de vis
14:00 Dezastre in aer
15:00 in situatie critica
16:00 Jurnal salbatic
16:30 Jurnal salbatic
17:00 Lumi ascunse
17:30 Lumi ascunse
18:00 Fantome si canibali
19:00 Planeta la control
20:00 Megastructuri
21:00 Megastructuri
22:00 Megauzine
23:00 Planeta la control
00:00 Megastructuri
01:00 Megauzine
02:00 Megastructuri
03:00 Megastructuri
04:00 Megauzine
05:00 Planeta la control

Cinemax

06:00 Cafeneaua vedetelor
06:25 Cafeneaua vedetelor
07:00 Bronco Billy
08:55 Joc prelungit
10:30 Lili si baobabul
12:05 Barbatul perfect
13:45 Floricele rosii
15:15 Scandalos
16:55 Bobby Deerfield
19:00 Drumul
21:00 Edy
22:45 Dans pe apa
00:30 Distanta
02:20 Sub acoperire
03:55 Inima mea
05:30 Noaptea monstrilor

ELVIS