Results 1 to 8 of 8

Thread: Ndihm server

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Post Ndihm server

  Kush mund te me ndihmoj per nje aparat
  NEXSTAR YE-2000 SUPER HDTV
  per server?

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Cool Re: Ndihm server

  Quote Originally Posted by gonxhe View Post
  Kush mund te me ndihmoj per nje aparat
  NEXSTAR YE-2000 SUPER HDTV
  per server?
  C'far serveri!!?? me sa di une ky nuk ka sistem linux!!??

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Post Re: Ndihm server

  Me sa kam ndigjuar thojn qe me haparat
  NEXSTAR YE-2000 SUPER HDTV hap
  NOVEN E GREKUT kush mund te me ndihmoj
  qe ti hap me kete lloj aparati
  THojne qe hapen me servera""
  Faliminderit

 4. #4
  VIP Member
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  371
  Uploads
  3

  Re: Ndihm server

  po me servera po haper po a e ka sistem linux a po jo

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Post Re: Ndihm PER server

  Zoti Trimi ku mund ta shoh a ka sistem linux aparati
  NEXSTAR YE-2000 SUPER HDTV ku mund te hyj qe te shoh
  ky lloj aparazti ka dhe internet
  pres pergjigje
  <<LFaliminderit>>
  Me ndihmo dhe me andresen e imelit tend

 6. #6
  VIP Member
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  371
  Uploads
  3

  Re: Ndihm PER server

  Quote Originally Posted by gonxhe View Post
  Zoti Trimi ku mund ta shoh a ka sistem linux aparati
  NEXSTAR YE-2000 SUPER HDTV ku mund te hyj qe te shoh
  ky lloj aparazti ka dhe internet
  pres pergjigje
  <<LFaliminderit>>
  Me ndihmo dhe me andresen e imelit tend
  po me siguri e ka qe munesh mu lidhen ne servera po gogja shtir eshte me lidhen me intrent pa e thirren naj profesionist tashti spo di ti ku je nese rasisht je ne prishtin munesh me gjeten sa dush me ta nreqen

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Post Re nexstar ye-2000 super hdtv per server

  Un jetoj ne Gjermani dhe kam nje aparat shum te mir
  NEXSTAR YE-2000 SUPER HDTV
  por nuk po gjej servera per me cel kanalet
  Dy shoket e mi i kan hapur shum kanale te huaj
  tek disa njerez ne Gjermani qe meren me kete pun
  Si pershembull shofin SKAIN NOVEN dhe plot kanale te tjera?

 8. #8
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Ndihm server

  Po po ,,tani e vertetova qe ka sistem linux,dhe punon ok...

Similar Threads

 1. ndihm
  By Mika 62 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-01-2010, 19:35:55
 2. Ndihm Zehnden dx 580
  By agimii in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-10-2008, 13:35:57
 3. Ndihm server
  By adriatiku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 30-08-2008, 20:24:33
 4. New ndihm
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 03-05-2008, 13:55:14
 5. NDIHM per dm 500
  By lazo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-11-2007, 02:58:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •