Digi TV Film: Program TV

07.08.08

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:01 Atonement
08:01 Beowulf
10:01 The brave one
12:01 Rush hour 3
13:30 Nancy Drew
15:31 Elizabeth - The golden age
17:30 The martian child
19:30 American gangster
22:01 Shoot em up
23:30 Being there

Digi Film 2

07:01 Rush hour 3
08:30 The kingdom
10:31 Rendition
13:01 Atonement
15:01 Darfur now
17:01 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
20:00 Rush hour 3
21:31 Beowulf
23:30 Meet Joe Black

AXN

06:00 Disparuti
07:00 Divizia
08:00 Survivor
09:00 Alerta medicala
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia
12:00 Survivor
13:00 Disparuti
14:00 Sue Thomas
15:00 Alerta medicala
16:00 Divizia
17:00 Survivor
18:00 Disparuti
19:00 Sue Thomas
20:00 Alerta medicala
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 The Shield:Lege si faradelege
23:00 CSI: New York - Criminalistii
00:00 Reteaua terorii
01:00 CSI: New York - Criminalistii
02:00 The Shield:Lege si faradelege
02:50 CSI: New York - Criminalistii
03:35 Reteaua terorii

HBO

06:00 Varul meu Vinny
08:00 Cu duzina e mai ieftin 2
09:35 Casino Royale
11:55 Prada
13:25 Cinema,cinema,cinema
13:50 Anul fara Mos Craciun
15:15 Roboti
16:45 Lista
18:15 Ia ghici,cine?
20:00 intalnirea perfecta
21:30 Ceata
23:10 Capote
01:00 intalnirea perfecta
02:30 Ceata
04:05 Capote

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Dadaca
10:00 Joey
10:30 Smallville
11:30 Terapie intensiva
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Liga juniorilor
14:45 Batman
15:15 Rebel �n California
16:30 Piesa neterminata pentru pianina
18:30 La Bloc (AP)
19:00 Ruleta destinului
20:00 La limita imposibilului
21:00 Dadaca
21:30 Joey
00:15 Cu s�nge rece
01:15 �n gasca
03:00 La limita imposibilului
03:45 Cu s�nge rece
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

National Geographic

06:00 Fantome si canibali
07:00 Lumi ascunse
07:30 Lumi ascunse
08:00 Animale feroce
09:00 Megastructuri
10:00 Megauzine
11:00 Megastructuri
12:00 Planeta la control
13:00 Fantome si canibali
14:00 Megastructuri
15:00 Megauzine
16:00 Jurnal salbatic
16:30 Jurnal salbatic
17:00 Lumi ascunse
17:30 Lumi ascunse
18:00 Secretele primului imparat
19:00 Planeta la control
20:00 Megastructuri
21:00 Vanatorul vanat
22:00 Falci de Amazonia
23:00 Planeta la control
00:00 Vanatorul vanat
01:00 Falci de Amazonia
02:00 Megastructuri
03:00 Vanatorul vanat
04:00 Falci de Amazonia
05:00 Planeta la control

Cinemax

07:00 Floricele rosii
08:30 Bobby Deerfield
10:35 Fiul meu
12:00 Cand te indragostesti
13:45 Drumul
15:45 Inamicul public
17:30 Nominalizat la Oscar
18:55 Oameni obisnuiti
21:00 Oaia neagra
22:30 Incoruptibilii
00:30 Te iubesc
01:55 Sport sangeros
03:25 Intentii criminale
05:00 Supernova

ELVIS