Digi TV Film: Program TV

08.08.08

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:00 Darfur now
09:00 American gangster
11:31 December boys
13:30 Beowulf
15:30 Rush hour 3
17:01 The brave one
19:00 Mr. Woodcock
20:31 Elizabeth - The golden age
22:31 Nancy Drew
00:31 Woodstock
04:30 The invasion

Digi Film 2

07:00 Beowulf
09:01 Rush hour 3
10:32 Atonement
12:30 The invasion
14:32 The kingdom
16:30 And then came love
18:30 American gangster
21:01 The martian child
23:00 Being there
01:30 Wyatt Earp
05:00 Elizabeth - The golden age

AXN

06:00 Disparuti
07:00 Divizia
08:00 Survivor
09:00 Alerta medicala
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia
12:00 Survivor
13:00 Disparuti
14:00 Sue Thomas
15:00 Alerta medicala
16:00 Divizia
17:00 Survivor
18:00 Afterworld
19:00 Sue Thomas
19:05 Sue Thomas
20:00 Alerta medicala
21:00 Dl. Jones
22:00 Dl. Jones
23:15 CSI: New York - Criminalistii
00:15 Reteaua terorii
01:15 Dl. Jones
03:25 CSI: New York - Criminalistii
04:10 Reteaua terorii

HBO

06:00 Anul fara Mos Craciun
07:55 Pe platourile de filmare
09:25 Lista
10:55 Ia ghici,cine?
12:40 Spirit de echipa
14:20 Winn-Dixie
16:05 Mere la cuptor(12)
16:20 Pantera Roz
17:50 Dansul dragostei
19:30 Cinema,cinema,cinema
20:00 Conjuratia tacerii
21:35 Alexandra
22:00 The Omen:
23:50 in slujba vietii
02:05 Torrente 3
03:40 Acesta este Elvis <<<<<<
05:20 Pe platourile de filmare

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Dadaca
10:00 Joey
10:30 Piesa neterminata pentru pianina
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP)
14:15 Liga juniorilor
14:45 Batman
15:15 �n ritm de rap
16:30 Zoom �n 10
16:45 Ocolul Pam�ntului �n 80 de zile
18:30 La Bloc (AP)
19:00 Ruleta destinului
20:00 La limita imposibilului
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Mad Max II
00:00 Cartelul crimelor
01:00 Mad Max II
02:45 La limita imposibilului
03:30 Cartelul crimelor

Cinemax

06:30 in lumina reflectoarelor
07:00 Candidat la presedintie
08:35 Sfarsitul unei zile lungi
10:00 Oameni obisnuiti
12:05 Inamicul public
13:50 Candidat la presedintie
15:25 in lumina reflectoarelor
15:50 Visand la Singapore
17:25 in ambele sensuri
19:05 Spargatorii
21:00 Klute
22:55 Puccini pentru incepatori
00:20 Simpatie
02:05 Furie pe gheata
04:05 Cei 4400
04:50 Primul pacat mortal

National Geographic

06:00 Secretele primului imparat
07:00 Lumi ascunse
07:30 Lumi ascunse
08:00 Dragonul de Komodo
09:00 Vanatorul vanat
10:00 Falci de Amazonia
11:00 Megastructuri
12:00 Planeta la control
13:00 Secretele primului imparat
14:00 Vanatorul vanat
15:00 Falci de Amazonia
16:00 Jurnal salbatic
16:30 Jurnal salbatic
17:00 Lumi ascunse
17:30 Lumi ascunse
18:00 Megastructuri
19:00 Planeta la control
20:00 Megastructuri
21:00 Mecanicii planetei
22:00 Long Way Down
23:00 Planeta la control
00:00 Mecanicii planetei
01:00 Long Way Down
02:00 Megastructuri
03:00 Mecanicii planetei
04:00 Long Way Down
05:00 Planeta la control

ELVIS