Digi TV Film: Program TV

10.08.08

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:02 Mr. Woodcock
08:31 Rendition
11:00 Atonement
13:00 Scarecrow
15:00 American gangster
17:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
19:01 The kingdom
21:00 Charlie Wilsons war
23:01 Meet Joe Black
02:00 American gangster
04:30 Beowulf

Digi Film 2

06:01 Shoot em up
07:32 The kingdom
09:31 Charlie Wilsons war
11:31 Darfur now
13:31 Rush hour 3
15:01 The brave one
17:00 Beowulf
19:00 Nancy Drew
21:01 Atonement
23:00 Round midnight
01:31 Woodstock
05:30 Mr. Woodcock

AXN

06:00 Apel: Crima
06:15 Apel: Crima
06:30 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stapanul fiarelor
12:00 in slujba diavolului
13:00 Mesaje de dincolo
14:00 Mesaje de dincolo
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 in slujba diavolului
18:00 in slujba diavolului
19:00 Stagiarii
20:00 Baietii de la sport
20:30 Baietii de la sport
21:00 Juraminte fatale
22:45 in slujba diavolului
23:00 in slujba diavolului
23:30 in slujba diavolului
00:45 Stagiarii
01:35 Baietii de la sport
02:00 Juraminte fatale
02:55 inchiderea programului
03:25
03:55
04:50
05:20

HBO

06:00 La mijloc
07:35 Familia lui Mos Craciun
09:10 Pe platourile de filmare
09:40 Carele de foc
11:40 intalnirea perfecta
13:10 O afacere mare
15:00 Casa de langa lac
16:40 Excursie cu surprize
18:20 Gasca nebuna
20:00 Rocky Balboa
21:40 Razbunatorul
23:10 Imperiul mintii
05:20 Cinema,cinema,cinema

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:15 Teo (AP) (reluare)
08:15 Ruleta destinului
09:15 Batman
09:45 ProMotor
10:45 Mega - Star
11:15 Dadaca
11:45 Familia Bundy
12:45 Fran�ois Villon,
15:00 Lumea PRO CINEMA
15:30 Familia Bundy
16:30 Orasul Judecatii de Apoi
19:00 Rebel �n California
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Academia de Politie 6
22:30 Prietenie pe muchie de cutit
23:30 Epidemia
01:45 Academia de Politie 6
03:15 Prietenie pe muchie de cutit
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV

Cinemax

06:35 Cafeneaua vedetelor
07:00 La rascruce de vanturi
08:45 in nicio parte
10:05 O zi de neuitat
11:45 American Graffiti
13:35 Tanarul Winston
15:40 Drumul
17:40 Blonda de la Drept
19:15 La rascruce de vanturi
21:00 Relatia
22:25 Doom
00:10 Sub acoperire
01:45 Ocult
03:45 Rosii

National Geographic

06:00 Biblia secreta
07:00 Biblia secreta
08:00 Biblia secreta
09:00 Enigmele Bibliei
10:00 Enigmele Bibliei
11:00 Enigmele Bibliei
12:00 Enigmele Bibliei
13:00 Enigmele Bibliei
14:00 Enigmele Bibliei
15:00 Enigmele Bibliei
16:00 Real?
17:00 Evanghelia dupa Iuda
18:00 Biblia secreta
19:00 Biblia secreta
20:00 Biblia secreta
21:00 Long Way Down
22:00 Momente uimitoare NG
23:00 Megastructuri
00:00 Megauzine
01:00 Maestrii luptei
02:00 Biblia secreta
03:00 Long Way Down
04:00 Momente uimitoare NG
05:00 Megastructuri

ELVIS