Results 1 to 2 of 2

Thread: digitalb

 1. #1
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  digitalb

  sot lexova nje imail por ishte anglisht dhe disa fjale nuk i kuptoj mire por flitej per disa majmu besoj distributor ne uk dhe se keto do te ndalohen dhe se digitalbi do te nderroj prerjen e kartave dhe disa numra te vjeter nuk do te punojne me kurse super sportet do te behen nga cas 5 ne cas 7.do te sqarohem me mire dhe mund tju shkruaj me shum (por me sa po kuptoj po bahet lamsh kjo pune dhe numrat e postimit te kartave ndryshuan)

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: digitalb

  Kjo eshte histori e vjeter,por eshte per shitjet e kartave online,per s.kartat eshte loje qe e bejne vete se k.smartat e serise 0142201xxxx_x deri ne serine 0142209xxxx_x punojne ne resivera te tjere HD,dhe ndrimi qe flitet prej kohe nga ca5 ne cas7 do beheshe qe karta te lexoheshe vetem nga resiverat e Digitalb,dhe per te nderprere Cs,,por pak e e veshtire,, tani qe del kompania e re"TRING" me sistem kriptimi conax do kete shume ndryshime...

Similar Threads

 1. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 2. Digitalb
  By ljupcosurda in forum Gbox Exchange: Free
  Replies: 0
  Last Post: 20-09-2009, 16:17:15
 3. DigitAlb?
  By verona in forum English (UK)
  Replies: 1
  Last Post: 14-02-2009, 15:15:25
 4. digitalb down
  By tinial in forum Echolink
  Replies: 0
  Last Post: 17-12-2008, 17:44:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •