Digi TV Film: Program TV

14.08.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:00 Atonement
08:00 Shoot em up
09:30 American gangster
12:00 Mr. Woodcock
13:30 The kingdom
15:31 Beowulf
17:30 Rendition
20:01 Rush hour 3
21:30 The invasion
23:30 Wyatt Earp

Digi Film 2

06:30 Beowulf
08:30 Nancy Drew
10:30 Rendition
13:01 Elizabeth - The golden age
15:00 Rush hour 3
16:30 December boys
18:31 American gangster
21:02 And then came love
23:00 The kingdom

AXN

06:00 Disparuti
07:00 Divizia
07:50 Survivor
08:00
08:35 Baietii de la sport
09:00
09:05 Alerta medicala
10:00 Sue Thomas
10:55 Divizia
11:00
11:50 Survivor
12:00
12:35 Stagiarii
13:00
13:05 Disparuti
14:00 Sue Thomas
15:00 Alerta medicala
16:00 Divizia
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Disparuti
19:00 Criminalistii
19:05
20:00 Alerta medicala
21:00 CSI: New York
22:00 The Shield:
23:00
00:00 ReGenesis
01:00 CSI: New York
01:55
02:00 The Shield
02:50
03:35 ReGenesis
03:45
04:40

HBO

06:00 Echipa de fotbal
07:45 Probleme de familie
09:20 Sa dansati bine!
11:15 Lumea Noua
13:25 Mere la cupto
13:40 Carele de foc
15:40 Viata de boem
17:55 Brigada tigrilor
20:00 Johnny Slade's
21:30 Marele raid
23:40 The Omen: Profetia
01:30 75
03:10 Avocatul terorii
05:25 Cinema,cinema,cinema

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Dadaca
10:00 Joey
10:30 Smallville
11:30 Terapie intensiva
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Ruleta destinului
16:15 Zoom in 10
16:30 Centura de castitate
18:30 La Bloc
19:00 Ruleta destinului
20:00 La limita imposibilului
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Teren primejdios
00:00 Cu sange rece
01:00 Teren primejdios
02:45 La limita imposibilului
03:30 Cu sange rece
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 in pantec:Animale
07:00 Calatorie in Amazonia
08:00 Jurnal salbatic
08:30 Jurnal salbatic
09:00 Reciclarea uriasilor
10:00 Megastructuri
11:00 Experimente trasnite
11:30 Nu stiam asta
12:00 Planeta la control
13:00 in pantec:Animale
14:00 Reciclarea uriasilor
15:00 Megastructuri
16:00 Regele crocodililor
17:00 Superfelinele
18:00 in pantec:
19:00 Planeta la control
20:00 Experimente trasnite
20:30 Nu stiam asta
21:00 Vanatorul vanat
22:00 Jurnal safari
23:00 Planeta la control
00:00 Vanatorul vanat
01:00 Jurnal safari
02:00 Experimente trasnite
02:30 Nu stiam asta
03:00 Vanatorul vanat
04:00 Jurnal safari
05:00 Planeta la control

ELVIS