Digi TV Film: Program TV

18.08.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##############################


Digi Film 1

06:02 Charlie Wilsons war
08:00 Rush hour 3
09:30 I am legend
11:32 Rendition
14:01 Beowulf
16:00 American gangster
18:30 The invasion
20:31 The martian child
22:32 11th hour

Digi Film 2

07:01 American gangster
09:31 December boys
11:31 Atonement
13:30 Elizabeth - The golden age
15:31 Rush hour 3
17:01 I am legend
19:02 Charlie Wilsons war
21:00 And then came love
23:01 Meet Joe Black

HBO

06:00 In cautarea norocului
07:40 Juno
09:15 X-Men
11:00 Roboti
12:30 Dansul dragostei
14:10 Echipa de fotbal
15:55 Sydney White si cei sapte tocilari
17:40 Doamna din apa
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Intalnire de gradul trei
22:15 Larry David
22:50 The Omen:Profetia
23:15
00:35 Viata de gangster
02:10 Sub gheata
03:35 Intalnire de gr

AXN

06:00 Disparuti-ep. 10
07:00 Divizia-ep. 13
08:00 The Amazing Race-ep. 2
09:00 Alerta medicala-ep. 18
10:00 Sue Thomas-ep. 9
11:00 Divizia-ep. 13
12:00 The Amazing Race-ep. 2
13:00 Disparuti-ep. 10
14:00 Sue Thomas-ep. 9
15:00 Alerta medicala-ep. 18
16:00 Divizia-ep. 14
17:00 The Amazing Race-ep. 3
18:00 Afterworld-ep. 7
18:05 Disparuti-ep. 11
19:00 Sue Thomas-ep. 10
19:05
20:00 Alerta medicala-ep. 19
21:00 Brigada speciala-ep. 12
22:00 Minti criminale-ep. 15
23:00 CSI: New York - Criminalistii
00:00 ReGenesis-ep. 5
01:00 Brigada speciala-ep. 12
01:55 Minti criminale-ep. 15
02:50 CSI: New York - Criminalistii
03:30 ReGenesis-ep. 5

Pro Cinema

08:30 Batman
09:00 Rebel in California
10:00 Mega -Star
10:30 Meciul secolului
12:30 Teo(reluare)
13:45 Familia Bundy
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Terapie intensiva
16:15 Smallville
17:15 Circo Massimo:Magia circului
18:30 La Bloc
19:00 Mostenitorul muntelui
20:00 Aproape de adevar
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Talismanul viselor
00:45 Cu sange rece
01:45 Talismanul viselor
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

National Geographic

06:00 Pamant framantat:Megavulcanul
07:00 Pamant framantat:Potopul
08:00 Vanatorii de maimute
09:00 Long Way Down
10:00 Enigmele Bibliei
11:00 Experimente trasnite
11:30 Nu stiam asta
12:00 stiinta bebelusilor
13:00 Megastructuri
14:00 Long Way Down
15:00 Enigmele Bibliei
16:00 Hayden Turner
16:30 Maimute la furat
17:00 Paianjeni:Amor fatal
18:00 Avioane militare
19:00 Planeta la control
20:00 Experimente trasnite
20:30 Nu stiam asta
21:00 Extraterestrii
22:00 Extraterestrii
23:00 Planeta la control
00:00 Extraterestrii
01:00 Extraterestrii
02:00 Experimente trasnite
02:30 Nu stiam asta
03:00 Extraterestrii
04:00 Extraterestrii
05:00 Planeta la control

ELVIS