Results 1 to 7 of 7

Thread: Ndihme per receiver

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  31-05-2007
  Posts
  16
  Uploads
  0

  Ndihme per receiver

  Pershendetje,

  Jam i ineresuar per te blere nje receiver HD me ane te te cilit mund te shoh Premiere, RAI dhe te tjera paketa satelitore nepermjet celsave qe publikohen ne internet cfare mund te me sugjeroni dhe pse.
  Ju lutem jam i ri ne kete fushe prandaj shpjegoni thjeshte.


 2. #2
  Junior Member
  Join Date
  27-12-2006
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Re: Ndihme per receiver

  Bli nje dream box HD eshte pak shtrenjte por eshte i mire

 3. #3

  Re: Ndihme per receiver

  dreambox eshte ok

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  31-05-2007
  Posts
  16
  Uploads
  0

  Re: Ndihme per receiver

  Mund te jepni me teper detaje ju lutem se jam i ri ne kete fushe.
  Pasi kam blere aparatin si mund te shikohen keto paketa.

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  31-05-2007
  Posts
  16
  Uploads
  0

  Re: Ndihme per receiver

  cfare modeli dhe sa kushto.
  Ku mund ta blej

 6. #6
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Ndihme per receiver

  DM8000 nuk me duket i keq...por duhet me prit dhe pak...

 7. #7
  VIP Member Damian1's Avatar
  Join Date
  13-08-2008
  Location
  alb
  Posts
  1,485
  Uploads
  0

  Re: Ndihme per receiver

  Dhe per mua shume i mire eshte,por i do nja 700 euro

Similar Threads

 1. Pak ndihmĖ
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 09-12-2009, 14:57:34
 2. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 3. ndihme
  By ahmeti in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 24-12-2008, 23:16:21
 4. receiver-receiver data
  By adewale in forum Echolink
  Replies: 0
  Last Post: 22-12-2008, 14:09:03
 5. Question receiver to receiver download
  By kwandi4ume in forum Strong
  Replies: 1
  Last Post: 18-06-2008, 09:27:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •