Digi TV Film: Program TV

22.08.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:00 Charlie Wilsons war
08:01 And then came love
10:00 Rush hour 3
11:31 Atonement
13:31 Nancy Drew
15:31 I am legend
17:30 Darfur now
19:31 Mr. Woodcock
21:01 American gangster
23:32 Liar,liar
01:01 Woodstock
05:02 The invasion

Digi Film 2

07:01 11th hour
08:30 December boys
10:30 American gangster
13:00 The martian child
15:02 Beowulf
17:00 Rush hour 3
18:30 Charlie Wilsons war
20:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
23:31 Being there
02:01 Scarecrow
04:02 Atonement

AXN

06:00 Disparuti-ep. 14
07:00 Divizia-ep. 17
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei-ep. 3
10:00 Sue Thomas-ep. 13
11:00 Divizia-ep. 17
12:00 The Amazing Race-ep. 6
13:00 Disparuti-ep. 14
14:00 Sue Thomas-ep. 13
15:00 Schimbul trei-ep. 3
16:00 Divizia-ep. 18
17:00 The Amazing Race-ep. 7
18:00 Afterworld-ep. 11
18:05 Disparuti-ep. 15
19:00 Sue Thomas-ep. 14
19:05
20:00 Schimbul trei-ep. 4
21:00 De dragul lui Waylon
22:00
23:00 Impotriva destinului-ep. 4
00:00 ReGenesis-ep. 9
01:00 De dragul lui Waylon
02:00
02:55 Impotriva destinului
03:40 ReGenesis
04:00
05:00

HBO

06:00 Imagine: John Lennon
07:45 ATL
09:30 Un mic detaliu numit crima
11:00 Gasca nebuna
12:40 Pe platourile de filmare
13:10 La mijloc
14:15 Casa de langa lac
16:25 Familia lui Mos Craciun
17:55 juno
19:30 Cinema,cinema,cinema
20:00 Sub anestezie
21:25 Dinastia Tudorilor
22:20 Dinastia Tudorilor
00:10 Dinastia Tudorilor
02:00 Capote
03:55 Carele de foc

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Dadaca
10:00 Joey
10:30 Cruciada inocentei
12:30 Teo(reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Mostenitorul muntelui
16:15 Zoom in 10
16:30 Trandafirii sunt pentru cei bogati
18:30 La Bloc
19:00 Mostenitorul muntelui
20:00 La limita imposibilului
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Sotia astronautului
00:15 Cartelul crimelor
01:15 Ingredientele vietii
03:30 Sotia astronautului
05:15 Cartelul crimelor

National Geographic

06:00 Avioane militare
07:00 Tacerea albinelor
08:00 serpi de top
09:00 Vanatorul vanat
10:00 in piele de crocodil
11:00 Experimente trasnite
11:30 Nu stiam asta
12:00 Planeta la control
13:00 Avioane militare
14:00 Vanatorul vanat
15:00 in piele de crocodil
16:00 Hayden Turner
16:30 Maimute la furat
17:00 Roiul perfect
18:00 Duel peste Guadalcanal
19:00 Planeta la control
20:00 Experimente trasnite
20:30 Nu stiam asta
21:00 Mecanicii planetei
22:00 Long Way Down
23:00 Planeta la control
00:00 Mecanicii planetei
01:00 Long Way Down
02:00 Experimente trasnite
02:30 Nu stiam asta
03:00 Mecanicii planetei
04:00 Long Way Down
05:00 Planeta la control

ELVIS