Results 1 to 2 of 2

Thread: Aksesore te Ndryshem Satelitore

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Aksesore te Ndryshem Satelitore

  Ketu mund te postoni ne lidhje me aksesoret qe perdoren per aparatet satelitore dhe parabolat. Shpresoj qe kjo teme te ndihmoje ata qe nuk kane njohuri te mjaftueshme ne fushen e sateliteve.


 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: Aksesore te Ndryshem Satelitore

  A di njeri nese ka diseqe qe hyjne 4 Koka por te kete 2 dalje qe te perdoret nga dy aparatura ne te njejten kohe??????

Similar Threads

 1. Pozicionet me te mira satelitore
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 28-02-2009, 01:43:48
 2. Dyqane me aksesore Satelitore
  By Albaniaboy in forum Albanian / Shqip
  Replies: 12
  Last Post: 29-08-2008, 20:01:03
 3. Info Si te Pozicionojme Parabolen per Satelite te Ndryshem
  By denipavla in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 24-08-2008, 15:19:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •