Results 1 to 3 of 3

Thread: Keyeditor ne shqip per Goldeninterstar

 1. #1

  Keyeditor ne shqip per Goldeninterstar

  Me ane te ketij editori mund te shtoni dhe te editoni provaidera e celsa.

 2. #2

  Re: Keyeditor ne shqip per Goldeninterstar

  Simpatik qenka. Nuk eshte si G.I.Master, por e ben shume mire punen.

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  27-12-2006
  Posts
  15
  Uploads
  0

  KA ndonje prg per editim te kanaleve per goldeninterstar

  KA ndonje prg per editim te kanaleve per goldeninterstar
  flm

Similar Threads

 1. KeyEditor
  By ikaveh in forum Starsat
  Replies: 1
  Last Post: 05-07-2009, 18:15:07
 2. Vetem shqip
  By shqiptar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 00:54:45
 3. Upload tp*.bin with KeyEditor ?
  By tbw in forum Starsat
  Replies: 6
  Last Post: 15-01-2007, 19:57:26
 4. keyeditor
  By GALOU in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 06-09-2006, 07:44:18

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •