Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41

Thread: Tring

 1. #1
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Thumbs up Tring

  Dje ka startuar kompania e re TRING,e shum pritur nga gjithe shqipetaret,pra konkurenca DGA<<>>TRING ka filluar...

  11283 H 27500 3/4

  vizion+
  N Geographic
  Drama Comedi
  Thriller Action

  Presim ne vazhdim shtimin e kanaleve...


  Te gjitha ata qe kane rregjistruar kanalet me pare tek frec 11283,duhet ti fshijne kanalet e vjetera dhe te bejne nje kerkim manual tek kjo frekuece...

 2. #2

  Thumbs up Re: Tring

  Quote Originally Posted by miri01 View Post
  Dje ka startuar kompania e re TRING,e shum pritur nga gjithe shqipetaret,pra konkurenca DGA<<>>TRING ka filluar...

  11283 H 27500 3/4

  vizion+
  N Geographic
  Drama Comedi
  Thriller Action

  Presim ne vazhdim shtimin e kanaleve...


  Te gjitha ata qe kane rregjistruar kanalet me pare tek frec 11283,duhet ti fshijne kanalet e vjetera dhe te bejne nje kerkim manual tek kjo frekuece...
  11283 H 27500 5/6 Per saktesim

 3. #3
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Tring

  Filloi konkurrenca,ta shofim tash se si do ti pergjigjet dga.

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Thumbs up Re: Tring

  Shyqur qe filloi konkurrenca. dga.do tju shtoj me shum kanale
  11283 H 27500 3/4

  vizion+
  N Geographic
  Drama Comedi
  Thriller Action

 5. #5
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Tring

  keto kanale jane ne gjuhen shqipe? dmth NGC, Drama, thriller?

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: Tring

  Ne cfare sistemi kriptimi mendohet se do te jene dhe a do te kete aparat edhe V+ si dga-ja??????

 7. #7
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Tring

  Quote Originally Posted by denipavla View Post
  Ne cfare sistemi kriptimi mendohet se do te jene dhe a do te kete aparat edhe V+ si dga-ja??????
  Flitet ne conax...

 8. #8
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Tring

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  keto kanale jane ne gjuhen shqipe? dmth NGC, Drama, thriller?
  Drama, thriller,jane ne perkthim shqip,,por sic thashe dhe pak me lart presim shtimin e kanaleve te reja,,duhet pak kohe qe te ndertohet paketa e plote...

 9. #9

  Re: Tring

  Te shpresojme te kete cmim te arsyeshem, qe te mos krijohet oligopol

 10. #10

  Re: Tring

  Urime paketes me te re shqiptare. Shpresojme te mare formen e plote shume shpejt. Besoj se me Tring ne treg do te kete me shume konkurence dhe me shume perfitim per ne te gjithe.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 17-12-2009, 19:49:49
 2. New Tring tv (16e)
  By saifoor in forum Dreambox
  Replies: 0
  Last Post: 25-07-2009, 02:57:12
 3. tring and sexwiev
  By vatko in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 10-07-2009, 13:00:20
 4. Tring TV 16E Full
  By bliner in forum CCcam Exchange: in NewCS
  Replies: 7
  Last Post: 01-06-2009, 17:45:10
 5. tring tv
  By jozdavid in forum Technomate
  Replies: 0
  Last Post: 17-02-2009, 20:51:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •