Digi TV Film: Program TV

25.08.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:31 Beowulf
08:32 I am legend
10:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
13:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
15:01 Rush hour 3
16:32 Rendition
19:00 Elizabeth - The golden age
21:00 The invasion
23:00 Round midnight

Digi Film 2

06:00 Rush hour 3
07:32 Charlie Wilsons war
09:30 Atonement
11:30 Nancy Drew
13:30 Shoot em up
15:01 Mr. Woodcock
16:30 American gangster
19:00 Darfur now
21:01 I am legend
23:00 Liar,liar

AXN

06:00 Disparuti ep. 15
07:00 Divizia ep. 18
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia ep. 18
12:00 The Amazing Race
13:00 Disparuti ep. 15
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Divizia ep. 19
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Disparuti ep. 16
19:00 Sue Thomas ep. 15
20:00 Schimbul trei
21:00 Brigada speciala
22:00 Minti criminale ep. 16
23:00 impotriva destinului
00:00 ReGenesis ep. 10
01:00 Brigada speciala
02:00 Minti criminale ep. 16
02:45 impotriva destinului
03:30 ReGenesis
04:40

HBO

06:00 Anul fara Mos Craciun
07:25 Cu duzina e mai ieftin 2
09:00 Cupa Gilbert
10:30 Rocky Balboa
12:10 Mere la cuptor
12:25 Poseidon
14:05 Lumea Noua
16:20 Michael Jackson:Moonwalker
17:50 Casa de langa lac
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Locatarii
21:55 Larry David,inamicul public nr.1
22:25 Crime online
00:05 Sub anestezie
01:30 Cei trei purcelusi
03:40 Marele raid

Pro Cinema

08:30 Batman
09:00 Rebel in California
10:00 Mega - Star
10:30 Orasul de foc
12:30 Teo
13:45 Familia Bundy
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Familia Bundy
15:45 Terapie intensiva
16:45 Adevarul gol-golut
17:15 Circo Massimo: Magia circului
18:30 La Bloc
19:00 Mostenitorul muntelui
20:00 Aproape de adevar
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 intruparea diavolului
00:15 Se cauta un Rocky
01:15 Ultima strigare
03:00 Alerta maxima
03:45 Se cauta un Rocky
04:00 Apropo TV

National Geographic

06:00 Egipt
07:00 Megastructuri antice
08:00 Hayden Turner
08:30 Maimute la furat
09:00 Long Way Down
10:00 Enigmele Bibliei
11:00 Experimente trasnite
11:30 Nu stiam asta
12:00 Planeta la control
13:00 Duel peste Guadalcanal
14:00 Long Way Down
15:00 Enigmele Bibliei
16:00 Hayden Turner
16:30 Animale de cosmar
17:00 Emotii de animal (doc.)
18:00 Cel mai mare vas de croaziera
19:00 Planeta la control
20:00 Experimente trasnite
20:30 Nu stiam asta
21:00 Ciclonul ucigas din Myanmar
22:00 Katrina
23:00 Planeta la control
00:00 Ciclonul ucigas din Myanmar
01:00 Katrina
02:00 Experimente trasnite
02:30 Nu stiam asta
03:00 Ciclonul ucigas din Myanmar
04:00 Katrina
05:00 Planeta la control

ELVIS