Digi TV Film: Program TV

27.08.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:01 Darfur now
08:00 Rendition
10:31 Rush hour 3
12:00 I am legend
14:00 American gangster
16:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
19:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
21:01 11th hour
22:30 Shoot em up
00:00 Purple rain
02:01 Shakespeare in love
04:02 Beowulf

Digi Film 2

08:02 The invasion
10:02 Nancy Drew
12:00 Atonement
14:00 The martian child
16:01 Rush hour 3
17:30 Charlie Wilsons war
19:31 Beowulf
21:32 Mr. Woodcock
23:00 I am legend
01:00 Round midnight
03:32 Charlie Wilsons war
05:30 Rush hour 3

AXN

06:00 Disparuti ep. 17
07:00 Divizia
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia ep. 20
12:00 The Amazing Race
13:00 Disparuti ep. 17
14:00 Sue Thomas ep. 16
15:00 Schimbul trei ep. 6
16:00 Divizia
17:00 The Amazing Race
17:35 Baietii de la sport
18:00 Afterworld
18:05 Disparuti
19:00 Sue Thomas
20:00 Schimbul trei
21:00 Mesaje de dincolo
22:00 Mesaje de dincolo
23:00 impotriva destinului
00:00 ReGenesis
01:00 Mesaje de dincolo
02:00 Mesaje de dincolo
02:50 impotriva destinului
03:35 ReGenesis

HBO

06:00 Prada
07:30 Casino Royale
09:50 In slujba vietii
12:05 Cum sa mananci viermi prajiti
13:30 Cinema,cinema,cinema
14:00 Intalnirea perfecta
15:30 Lista
17:00 Familia Stone
18:45 Altcineva
20:00 Diamantul sangeriu
22:20 Sybil
23:50 Mere la cuptor
00:05 Invizibil
01:45 Gangsterii
03:30 Diamantul sangeriu

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Joey
10:00 Circo Massimo: Magia circului
11:15 Zoom in 10
11:30 Entertainment News
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Mostenitorul muntelui
16:15 Terapie intensiva
17:15 Circo Massimo: Magia circului
18:30 La Bloc
19:00 Mostenitorul muntelui
20:00 Alerta maxima
21:00 Dadaca
21:30 Patru regi
22:00 Destinatie finala 2
01:15 American psycho
03:15 Kung Fu - Legenda continua
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Cum scufunzi un distrugator (doc.)
07:00 Emotii de animal (doc.)
08:00 Hayden Turner
08:30 Maimute la furat
09:00 Dezastre in aer
10:00 in situatie critica
11:00 Experimente trasnite
11:30 Nu stiam asta (f. s. doc.)
12:00 Planeta la control
13:00 Cum scufunzi un distrugator (doc.)
14:00 Dezastre in aer
15:00 in situatie critica
16:00 Hayden Turner
16:30 Animale de cosmar
17:00 Trupa de babuini din Zambezi
18:00 Fabricantii de epave
19:00 Planeta la control
20:00 Experimente trasnite
20:30 Nu stiam asta
21:00 Megastructuri
22:00 Megastructuri
23:00 Planeta la control
00:00 Megastructuri
01:00 Megastructuri
02:00 Experimente trasnite
02:30 Nu stiam asta
03:00 Megastructuri
04:00 Megastructuri
05:00 Planeta la control

ELVIS