Digi TV Film: Program TV

28.08.08


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West



#########################


Digi Film 1


06:00 I am legend
08:00 American gangster
10:30 The martian child
12:32 The invasion
14:30 Mr. Woodcock
16:00 And then came love
18:00 Rush hour 3
19:30 Charlie Wilsons war
21:32 Atonement
23:31 The jackal

Digi Film 2

07:01 Elizabeth - The golden age
09:01 Darfur now
11:00 Shoot em up
12:31 Rendition
15:01 Beowulf
17:00 11th hour
18:31 I am legend
20:30 American gangster
23:00 The getaway

AXN

06:00 Disparuti ep. 18
07:00 Divizia
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia
12:00 The Amazing Race
13:00 Disparuti ep. 18
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Divizia ep. 22
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:10 Sue Thomas
20:05 Schimbul trei
21:00 CSI: New York
22:00 The Shield
23:00 impotriva destinului
00:00 ReGenesis
01:00 CSI: New York
02:00 The Shield
02:50 impotriva destinului
03:35 ReGenesis

HBO

06:00 Intalnirea perfecta
07:30 Lista
09:00 Familia Stone
10:45 Altcineva
12:00 Intalnire de gradul trei
14:15 O afacere mare
16:00 Viata de boem
18:15 X-Men:Ultima infruntare
20:00 Existenta
21:10 Razboi civil
23:05 Marele raid
00:20 Dinastia Tudorilor
01:10 Dinastia Tudorilor
01:15 Bestia din suflet
02:05 Idila prin efractie
03:15 In visele tale
04:00 Clubul pensionarilor
04:45 Existenta

Pro Cinema

08:45 Batman
09:15 Dadaca
09:45 Patru regi
10:15 Terapie intensiva
11:15 Circo Massimo: Magia circului
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Mostenitorul muntelui
16:15 Maestrul Chu
18:30 La Bloc
19:00 Mostenitorul muntelui
20:00 Kung Fu - Legenda continua
21:00 Dadaca
21:30 Patru regi
22:00 American psycho
00:30 Cartelul crimelor
01:45 Infern in Chicago
03:30 Mostenitorul muntelui
04:00 Se cauta un Rocky
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

National Geographic

06:00 Fabricantii de epave
07:00 Trupa de babuini din Zambezi
08:00 Hayden Turner
08:30 Maimute la furat
09:00 Megastructuri
10:00 Megastructuri
11:00 Experimente trasnite
11:30 Nu stiam asta
12:00 Planeta la control
13:00 Fabricantii de epave
14:00 Megastructuri
15:00 Megastructuri
16:00 Hayden Turner
16:30 Animale de cosmar
17:00 Dragonii din Namib (doc.)
18:00 Super-portavion
19:00 Planeta la control
20:00 Experimente trasnite
20:30 Nu stiam asta
21:00 V?torul v?t
22:00 Invazia meduzelor (doc.)
23:00 Planeta la control
00:00 V?torul v?t
01:00 Invazia meduzelor
02:00 Experimente trasnite
02:30 Nu stiam asta (f. s. doc.)
03:00 V?torul v?t
04:00 Invazia meduzelor (doc.)
05:00 Planeta la control

Cinemax

07:00 Concurentul
08:30 Un an din viata mea
10:05 Mama
11:50 Razboiul lumilor
13:45 Cafeneaua vedetelor
14:15 in ambele sensuri
15:55 Celalalt
17:20 Bronco Billy
19:15 Mama
21:00 Haos la periferie
22:30 Diane Arbus
00:30 Ziua sacalului
02:50 intre timp
04:20 Repo Man
05:50 Masters of Horror

Zone Reality

06:00 Ce nunta iti doresti ?
07:00 Lumea misterioasa a lui Jane Goldman
07:50 Detectivii
08:15 Detectivii
08:40 Ce nunta iti doresti ?
09:30 Politistii viitorului
10:25 Lumea misterioasa a lui Jane Goldman
11:15 Animale in pericol
11:40 Animale in pericol
12:05 Adevaruri ciudate
12:30 Ochi pentru ochi
12:55 Detectivii
13:20 Detectivii
13:45 Sanatoriul andaluz
14:35 Animale in pericol
15:00 Animale in pericol
15:25 Adevaruri ciudate
15:50 Ochi pentru ochi
16:15 Sanatoriul andaluz
17:05 Ce nunta iti doresti ?
18:00 Detectivii
18:30 Detectivii
19:00 Politistii viitorului
20:00 Sanatoriul andaluz
21:00 Unitatea Persoane disparute
21:30 Unitatea Persoane disparute
22:00 Oameni care ajuta oameni
23:00 Imagini in slujba dreptatii
23:30 Imagini in slujba dreptatii
00:00 Iubitul meu, condamnat la moarte
01:00 Infidelitati
01:50 Infidelitati
02:40 Oameni care ajuta oameni
03:30 Fata nevazuta a sistemului judiciar
04:20 Politia din San Francisco
05:10 Politistii viitorului

Viasat History

06:00 Insula mortii
07:00 Act de razboi
08:00 Drumul ceaiului
09:00 Sherlock Holmes
10:00 Pe urmele Agathei Christie
12:00 Saddam si America
13:00 Centenar
14:00 Insula mortii
15:00 Act de razboi
16:00 Drumul ceaiului
17:00 Epave de vis
17:30 Ce ne-a adus
18:00 Marele cablu transatlantic
19:00 Pe aripile nebuniei
20:00 Lech Walesa:
21:00 Centenar
22:00 Primul razboi-fulger
23:00 Povestiri din Epoca de Piatra
00:00 Petrol extrem
01:00 Epave de vis
01:30 Ce ne-a adus
02:00 Puterea granelor
03:00 Vremea Vrajitoarelor
04:00 Lech Walesa:
05:00 Centenar

ELVIS