Digi TV Film: Program TV

29.08.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:30 American gangster
09:00 Beowulf
11:01 I am legend
13:01 Charlie Wilsons war
15:01 Atonement
17:02 Nancy Drew
19:01 Mr. Woodcock
20:31 Rush hour 3
22:00 I am legend
00:00 Twelve Monkeys
02:31 Rendition
05:00 Rush hour 3

Digi Film 2

07:00 And then came love
09:00 The martian child
11:02 Rush hour 3
12:31 The invasion
14:32 Rendition
17:01 American gangster
19:32 Shoot em up
21:00 December boys
23:00 The jackal
01:00 Shakespeare in love
03:01 American gangster
05:32 Darfur now

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Divizia
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Divizia
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Sue Thomas
20:00 Schimbul trei
21:00 Razbunarea femeii de v�rsta mijlocie
22:45 impotriva destinului
23:45 Brigada speciala
00:45 Razbunarea femeii de v�rsta mijlocie
02:20
02:30 impotriva destinului
03:15 Brigada speciala

HBO

06:00 Intalnire de gradul trei
07:45 Concert V 2007
08:15 O afacere mare
10:00 Viata de boem
12:15 X-Men:Ultima infruntare
14:00 Pe platourile de filmare
14:30 Echipa de fotbal
16:15 Poseidon
17:55 Cu duzina e mai ieftin 2
19:30 Cinema,cinema,cinema
20:00 Ma omori cu zile
21:35 Dinastia Tudorilor
22:30 Dinastia Tudorilor
23:25 Dinastia Tudorilor
00:20 Dinastia Tudorilor
01:10 Dinastia Tudorilor
02:05 Idila prin efractie
04:00 Clubul pensionarilor

Pro Cinema

08:45 Batman
09:15 Dadaca
09:45 Patru regi
10:15 Maestrul Chu
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Mostenitorul muntelui
16:15 Zoom in 10
16:30 Trandafirii sunt pentru cei bogati
18:30 La Bloc
19:00 Mostenitorul muntelui
20:00 Kung Fu - Legenda continua
21:00 Patru regi
22:00 8 MM
02:00 Reuniune de clasa
02:45 Clanul Soprano
03:45 Batman forever

National Geographic

06:00 Super-portavion (f. doc.)
07:00 Dragonii din Namib (doc.)
08:00 Hayden Turner
08:30 Maimute la furat
09:00 V�natorul v�nat
10:00 Invazia meduzelor (doc.)
11:00 Experimente trasnite
11:30 Nu stiam asta
12:00 Planeta la control
13:00 Super-portavion (f. doc.)
14:00 V�natorul v�nat
15:00 Invazia meduzelor (doc.)
16:00 Hayden Turner
16:30 Animale de cosmar - serpii
17:00 Panda uriasi
18:00 Megastructuri
19:00 Planeta la control
20:00 Experimente trasnite
20:30 Nu stiam asta
21:00 Mecanicii planetei
22:00 Long Way Down
23:00 Planeta la control
00:00 Mecanicii planetei
01:00 Long Way Down
02:00 Experimente trasnite
02:30 Nu stiam asta
03:00 Mecanicii planetei
04:00 Long Way Down
05:00 Planeta la control

ELVIS