Results 1 to 7 of 7

Thread: Αρχεία

Αρχεία

Παιδιά, καλησπέρα. Είμαι καινούριος στα δορυφορικά και προσπαθώ να ξεστραβωθώ.

Τα αρχεία για τις g***a κάρτες πού τα βρίσκω;

Please pm me

Re: Αρχεία

KIta edho, exis ola thelis ja gama kart
    http://www.satsupreme.com/forumdisplay.php?f=979

New Member
    Uploads
    0

Thumbs up Re: Αρχεία

kalispera kai apo kypro
    kai egw neos sta doriforika ime avtin tin gamma cart apo pu mporw na tin vrw ine kapia karta adia kai pername emis dedomena? exw d.box 500s

Senior Member
    Uploads
    0

Υπάρχουν δύο eshops στη Γερμανία που πουλάνε ακόμα, τα λινκς υπάρχουν σε πάρα πολλά ποστς.

Οι κάρτες έρχονται άδειες και τις προγραμματίζεις εσύ με τα αρχεία που υπάρχουν στο σχετικό τμήμα του φόρουμ.

kalispera paidia eimai ligo asxetos kai thelo voithia. katarxas exw parei g@mma@c@rd adeia kai thelo na mou peite ti eksoplismo prepei na exw gia na tin grapso.episis ean mporeite na moy peite akrivos ti prepei na kano. tin karta tha tin valo se dekti echostar me prosheto irdeto cam ( oxi enswmatomeno ) kai kati teleytaio ta kleidia pou mporo na ta vro? eyxaristw kai elpizo na me voithisete.

Senior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by lakisss77 View Post
    kalispera paidia eimai ligo asxetos kai thelo voithia. katarxas exw parei g@mma@c@rd adeia kai thelo na mou peite ti eksoplismo prepei na exw gia na tin grapso.episis ean mporeite na moy peite akrivos ti prepei na kano. tin karta tha tin valo se dekti echostar me prosheto irdeto cam ( oxi enswmatomeno ) kai kati teleytaio ta kleidia pou mporo na ta vro? eyxaristw kai elpizo na me voithisete.
    Και εγω ειμε τελειως Ασχετος παντος ο εξοπλισμος που πρεπει να παρεις,ειναι ενα duolabs ,απο καποιο καταστημα Δοριφορικων . Εγω που θα βρω την G*** kar ronsar

Quote Originally Posted by ronsar View Post
    Και εγω ειμε τελειως Ασχετος παντος ο εξοπλισμος που πρεπει να παρεις,ειναι ενα duolabs ,απο καποιο καταστημα Δοριφορικων . Εγω που θα βρω την G*** kar ronsar
    ronsar steile pm an thes gia na sou pw pou tha tin vreis...........