Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: Muaji i Ramazanit

 1. #1
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  07-12-2007
  Posts
  53
  Uploads
  0

  Muaji i Ramazanit

  me fat dhe te mira ramazanin te gjithve

 2. #2
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Ramazani

  Urime muaji i madherishem i ramazanit

 3. #3
  New Member
  Join Date
  01-09-2008
  Posts
  6
  Uploads
  0

  Re: Ramazani

  edhe pse nuk besoj i uroj atyre qe besojne islam, agjerim te mbare dhe gezuar muajn e Ramazanit!

  Gjithe te mirat myslimaneve ne kete muaj te shenjte per ta, kudo ata qofshin, ne mbare boten!

 4. #4
  New Member
  Join Date
  06-07-2006
  Posts
  4
  Uploads
  0

  Re: Ramazani

  Eshte e bukur qe e mira perfshine te gjithe njerezit.
  Uroj nje muaj sa me te lehte per te gjithe besimtaret.

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  07-02-2007
  Posts
  233
  Uploads
  0

  Re: Ramazani

  urime te gjithe besimtareve te ramazanit
  agjerim te lehte

 6. #6
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Ramazani

  Urime te gjithe besimtareve musliman agjerim te lehte ne muajin e Ramazanit,ju uroj paqe begati ne familjet tuaja

 7. #7
  Senior Member QIRI's Avatar
  Join Date
  21-07-2011
  Location
  elbasan-albania
  Posts
  260
  Uploads
  26

  Re: Ramazani

  Qoft nje muaj i mbar. Zoti ja pranoft te gjithve atyre qe e agjerojn.

 8. #8
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Ramazani

  Gezuar Dhe Agjerim Te Mbare.
  Zoti jua pranofte.

 9. #9
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Ramazani

  ju uroj te gjithe agjeruesve te fese islame gezuar muajin e ramazanit dhe agjerim te lehte dhe mbare te gjitheve, sjellte sa me shume mbaresi per te gjithe brenda dhe jashte shqiperise

 10. #10
  Senior Member xhaferi's Avatar
  Join Date
  28-11-2008
  Posts
  260
  Uploads
  10

  Re: Ramazani

  gezuar dhe mbarsi te gjitheve muaj i madherishem i RAMAZANIT.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •