Digi TV Film: Program TV

01.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:01 Beowulf
08:00 Mr. Woodcock
09:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
11:31 American gangster
14:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
15:30 Rush hour 3
17:02 Rendition
19:31 Elizabeth - The golden age
21:30 The martian child
23:31 Shakespeare in love
01:30 The jackal
03:31 Shoot em up
05:01 Atonement

Digi Film 2

07:30 The invasion
09:30 Rush hour 3
11:02 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
14:00 I am legend
16:00 Nancy Drew
18:00 Atonement
20:01 Beowulf
22:01 11th hour
23:30 Scarecrow

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00
19:05
20:00
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00
23:00 impotriva destinului
00:00
01:00
01:30 Stagiarii
02:00 Stagiarii
02:45 impotriva destinului
03:00 impotriva destinului
03:35 Brigada speciala
04:25 Poza la minut
04:50 Stagiarii
05:00 Stagiarii

HBO

06:00 Occident (rom., 2002, com.)
07:45 La bine si la rau
09:15 Aventuri pe terenul de baseball
10:50 Offset (ger.-fra.-elv., 2006)
12:40 Cand eram cantaret (fra., 2006)
14:30 O vara nebuna (sua, 1986, com. rom.)
16:00 Lucas, spaima furnicilor
17:30 Restul e tacere - Making of Ep. 1
17:55 Autopsia extraterestrilor
19:30 Pe platourile de filmare (s) (AP)
20:00 Doamna Doubtfire
22:05 Larry David, inamicul public nr. 1
22:35 Un prieten adevarat
00:55 Amintiri despre viitor
01:15 4 luni, 3 saptamani si 2 zile
03:05 �n deriva (ger., 2006, thrill.)
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

Pro Cinema

09:00 Barbatii in negru
09:30 Rebel in California
10:30 Icstrim TiVi
11:00 Mega - Star
11:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
12:00 Din culisele Hollywood-ului
12:30 Teo (reluare)
13:45 Familia Bundy
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Familia Bundy
15:45 Terapie intensiva
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Smallville
18:30 La Bloc
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Aproape de adevar
21:00 Patru regi
22:00 Spargerea
00:00 Se cauta un Rocky
01:00 Spargerea
02:45 Aproape de adevar
03:30 Se cauta un Rocky
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Real?
07:00 Real?
08:00 Hayden Turner
08:30 Animale de cosmar
09:00 Long Way Down
10:00 Enigmele Bibliei
11:00 Experimente trasnite
11:30 Nu stiam asta
12:00 Planeta la control
13:00 Megastructuri
14:00 Long Way Down
15:00 Enigmele Bibliei
16:00 Maimute de geniu
17:00 Filmul pierdut
18:00 Omul-maimuta:
19:00 Planeta la control
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Cocaina saracului
22:00 Penitenciar Australia
23:00 Dezastre �n aer
00:00 Ingineri
01:00 Mutari de proportii
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Ingineri
04:00 Penitenciar Australia
05:00 Dezastre �n aer

ELVIS