Digi TV Film: Program TV

02.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:01 I am legend
09:00 Charlie Wilsons war
11:00 The invasion
13:01 Beowulf
15:01 11th hour
16:30 Darfur now
18:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
20:31 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
23:30 Purple rain
01:30 Round midnight
04:01 American gangster

Digi Film 2

06:01 Nancy Drew
08:02 Rendition
10:30 Elizabeth - The golden age
12:31 American gangster
15:01 Mr. Woodcock
16:31 Rush hour 3
18:00 The martian child
20:00 I am legend
22:00 Charlie Wilsons war
00:00 Wyatt Earp
03:30 Beowulf
05:31 Shoot em up

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-
19:00 Sue Thomas
19:05 Sue Thomas
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:30 Trezita la realitate
22:00 Actiune
22:30 Trezita la realitate
23:00
23:05 impotriva destinului
00:00
01:00
01:30 Stagiarii
02:00 Actiune
02:25 Trezita la realitate
02:55 impotriva destinului
03:00 impotriva destinului
03:40 Brigada speciala
04:00 Brigada speciala
04:25 Poza la minut
04:55 Stagiarii
05:00 Stagiarii

HBO

06:00 Cand eram cantaret (fra., 2006)
07:50 O vara nebuna
09:25 Lucas, spaima furnicilor
10:55 Autopsia extraterestrilor
12:30 Luna si stelele
14:10 Zathura: O aventura spatiala
15:50 Rezerve de lux
17:15 Restul e tacere - Making of Ep. 2
17:45 Contesa alba
20:00 Amintiri despre viitor
20:20 4 luni, 3 saptamani si 2 zile
22:10 �n deriva (ger., 2006, thrill.)
23:45 Existenta (pol., 2007, f. doc.)
00:25 Cei trei purcelusi
02:35 Piratii din Caraibe
04:40 Existenta (pol., 2007, f. doc.)

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Patru regi
10:30 Smallville
11:30 ProMotor
12:30 Teo (AP) (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Viata la Casa Alba
16:15 Terapie intensiva
17:15 Zoom in 10
17:30 Smallville
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Alerta maxima
21:00 Patru regi
22:00 Alarmistul
00:00 Se cauta un Rocky
01:00 Alarmistul
02:45 Alerta maxima
03:30 Se cauta un Rocky
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Omul-maimuta:
07:00 Filmul pierdut
08:00 Hayden Turner
08:30 Animale de cosmar
09:00 Planeta la control
10:00 Real?
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre �n aer
13:00 Omul-maimuta:
14:00 Planeta la control
15:00 Real?
16:00 Leopardul de zapada
17:00 Ucigasii de serpi:
18:00 Tribul pierdut din Palau
19:00 Dezastre �n aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Ingineri
22:00 Mutari de proportii
23:00 Dezastre �n aer
00:00 Reciclarea uriasilor
01:00 Megastructuri
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Reciclarea uriasilor
04:00 Mutari de proportii
05:00 Dezastre �n aer

ELVIS