Digi TV Film: Program TV

03.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:32 Elizabeth - The golden age
08:30 Rush hour 3
10:01 I am legend
12:02 Rendition
14:32 And then came love
16:30 Beowulf
18:31 December boys
20:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
22:01 Nancy Drew
00:01 Liar,liar
01:30 Being there
04:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street

Digi Film 2

Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
09:01 Mr. Woodcock
10:30 Charlie Wilsons war
12:31 Darfur now
14:30 American gangster
17:01 The invasion
19:01 Atonement
21:00 Rush hour 3
22:30 I am legend
00:31 The getaway
02:30 Charlie Wilsons war
04:31 I am legend

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Sue Thomas
19:05 Sue Thomas
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 Jericho
23:00 Eli Stone
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Jericho
02:50 Eli Stone
03:00 Eli Stone
03:40 Brigada speciala
04:30 Poza la minut
04:55 Stagiarii
05:00 Stagiarii

HBO

06:00 Luna si stelele
07:40 Zathura: O aventura spatiala
09:20 Rezerve de lux (sua, 2006, com.)
10:45 Contesa alba
12:55 Cum sa mananci viermi prajiti
14:20 Familia Robinson
15:55 Alex Rider - Micul spion
17:25 Restul e tacere - Making of Ep. 3
17:55 Inimi (fra.-it., 2006, drama)
20:00 Piratii din Caraibe
22:45 Saruta mireasa
01:30 Toti laolalta
02:50 Stratagema

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Patru regi
10:30 Smallville
11:30 incep stirile PRO CINEMA
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Viata la Casa Alba
16:15 Terapie intensiva
17:15 Zoom in 10
17:30 Smallville
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Alerta maxima
21:00 Patru regi
22:00 Cutia Pandorei
00:00 Se cauta un Rocky
01:15 Cutia Pandorei
03:15 Alerta maxima
04:00 Se cauta un Rocky
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

National Geographic

06:00 Tribul pierdut din Palau
07:00 Ucigasii de serpi:
08:00 Hayden Turner
08:30 Animale de cosmar
09:00 Ingineri
10:00 Mutari de proportii
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre �n aer
13:00 Tribul pierdut din Palau
14:00 Ingineri
15:00 Mutari de proportii
16:00 Creaturile tunetului
17:00 Uriasii din Denali
18:00 Valea lupilor
19:00 Dezastre �n aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Reciclarea uriasilor
22:00 Megastructuri
23:00 Dezastre �n aer
00:00 Planeta carnivorelor
01:00 �nt�lniri periculoase
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Planeta carnivorelor
04:00 Megastructuri
05:00 Dezastre �n aer

ELVIS