Digi TV Film: Program TV

05.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:30 Darfur now
09:31 I am legend
11:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
13:31 American gangster
16:01 Atonement
18:00 Mr. Woodcock
19:31 Rush hour 3
21:01 Charlie Wilsons war
23:00 Wyatt Earp
02:30 I am legend
04:31 The martian child

Digi Film 2

06:31 The invasion
08:30 Beowulf
10:30 Rush hour 3
12:00 Charlie Wilsons war
14:00 The martian child
16:01 11th hour
17:32 I am legend
19:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
21:01 And then came love
23:02 Purple rain
01:00 The jackal
03:02 Rush hour 3
04:31 Mr. Woodcock

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Sue Thomas
19:05 Sue Thomas
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 Schimbul trei
22:45 Vanatorii de fantome 2
23:00
00:05 Legendele toamnei
01:15 Legendele toamnei
02:10 Legendele toamnei
02:35 Vanatorii de fantome 2
03:10 Vanatorii de fantome 2
04:25 Poza la minut
04:50 Stagiarii
05:20 Stagiarii

HBO

06:00 Vreau sa fiu mare
07:45 Melinda si Melinda
09:25 Mort sau viu
10:50 Michou
12:55 Lionel Richie: Live in Paris
13:50 Rock'n'roll
15:35 Omul din scaun
17:25 Restul e tacere - Making of Ep. 5
17:50 Rocky Balboa
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Dinastia Tudorilor
22:00 tinutul din nord
01:00 Contesa alba
03:10 Camera de sus (2006, s)
04:25 Caminul ororilor

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Fata fara zestre
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:00 Patru regi
15:30 Viata la Casa Alba
16:30 Singur contra vulcanului
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Kung Fu - Legenda continua
21:00 Patru regi
22:00 Diferente de clasa
00:15 Cartelul crimelor
01:30 Apocalipsul acum

National Geographic

06:00 Tragedie pe mare
07:00 Super Croc
08:00 Hayden Turner
08:30 Animale de cosmar
09:00 Planeta carnivorelor
10:00 �nt�lniri periculoase
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre �n aer
13:00 Tragedie pe mare
14:00 Planeta carnivorelor
15:00 �nt�lniri periculoase
16:00 Puterea jocului
17:00 �n cautarea dragonilor
18:00 Titanic: Ultimul secret
19:00 Dezastre �n aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Mecanicii planetei
22:00 Long Way Down
23:00 Dezastre �n aer
00:00 �nchisoare de maxima securitate
01:00 Penitenciar USA
02:00 Penitenciar USA
03:00 Fratia Ariana
04:00 Long Way Down
05:00 Dezastre �n aer

ELVIS