Results 1 to 5 of 5

Thread: Kam nevoj per kshilla

 1. #1

  Kam nevoj per kshilla

  Pasi qe jetoj ne diaspor qe rreth 20 vite ardhja e operatorit digjitalb ishte shum punė e madhe per neve, kshtu qe jam njė prej abonusve te parė . me 29 gusht me ka skadu afati i karteles dhe jam pa i dyshimt per momentin a te abonohem prap apo jo ,
  Pra pytja ime ėshtė momentalisht diablo kam ape dekripton digjitalbin .
  faleminderit ne mirkuptim tung.

 2. #2

  Re: Kam nevoj per kshilla

  Quote Originally Posted by skenda31 View Post
  Pasi qe jetoj ne diaspor qe rreth 20 vite ardhja e operatorit digjitalb ishte shum punė e madhe per neve, kshtu qe jam njė prej abonusve te parė . me 29 gusht me ka skadu afati i karteles dhe jam pa i dyshimt per momentin a te abonohem prap apo jo ,
  Pra pytja ime ėshtė momentalisht diablo kam ape dekripton digjitalbin .
  faleminderit ne mirkuptim tung.
  Yesssssss

 3. #3
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Kam nevoj per kshilla

  Quote Originally Posted by skenda31 View Post
  Pasi qe jetoj ne diaspor qe rreth 20 vite ardhja e operatorit digjitalb ishte shum punė e madhe per neve, kshtu qe jam njė prej abonusve te parė . me 29 gusht me ka skadu afati i karteles dhe jam pa i dyshimt per momentin a te abonohem prap apo jo ,
  Pra pytja ime ėshtė momentalisht diablo kam ape dekripton digjitalbin .
  faleminderit ne mirkuptim tung.
  Shiko diablo eshte provizor dhe nuk i dihet,dita-dites mund te ndaloje se pritet nga kompania Dga se do ndryshojn versioni sapo te mbaroje mbledhja e kartave te vjetera qe gjoja mbas nje periudhe 4vjecare skadojne,eshte me mire te maresh nje resiver Dm te lidhesh me nje server dhe ke cdo gje te hapur dhe shum here me te sigurte nga diablo...

 4. #4

  Re: Kam nevoj per kshilla

  Quote Originally Posted by miri01 View Post
  Shiko diablo eshte provizor dhe nuk i dihet,dita-dites mund te ndaloje se pritet nga kompania Dga se do ndryshojn versioni sapo te mbaroje mbledhja e kartave te vjetera qe gjoja mbas nje periudhe 4vjecare skadojne,eshte me mire te maresh nje resiver Dm te lidhesh me nje server dhe ke cdo gje te hapur dhe shum here me te sigurte nga diablo...
  mua me beri pershtypje se ne versionin e fundit te cas intreface opcioni i gjuhes shqipe ndoshta e kane marre seriozisht hack e dga

 5. #5
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Kam nevoj per kshilla

  Quote Originally Posted by lorderon View Post
  mua me beri pershtypje se ne versionin e fundit te cas intreface opcioni i gjuhes shqipe ndoshta e kane marre seriozisht hack e dga
  Nuk po te kuptoj?e kishte gjuhen shqipe?a jo?...

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •