Digi TV Film: Program TV

06.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:30 Shoot em up
08:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
09:32 Charlie Wilsons war
11:30 The invasion
13:31 Rush hour 3
15:02 Beowulf
17:02 Elizabeth - The golden age
19:00 American gangster
21:30 I am legend
23:30 Liar,liar
01:00 Meet Joe Black
04:00 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford

Digi Film 2

06:01 Atonement
08:02 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
10:01 American gangster
12:31 I am legend
14:31 Scarecrow
16:31 Rendition
19:00 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
22:01 Nancy Drew
00:01 Twelve Monkeys
02:30 American gangster
05:01 I am legend

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Misterele lui Cosby
12:00 Misterele lui Cosby
13:00 Divizia
14:00 Lost - Naufragiatii
15:00 Lost - Naufragiatii
16:00 Lost - Naufragiatii
17:00 Lost - Naufragiatii
18:00 Lost - Naufragiatii
19:00 Lost - Naufragiatii
20:00 Lost - Naufragiatii
20:30 Lost - Naufragiatii
21:00 Lost - Naufragiatii
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Pe jumatate mort
00:50 Lost - Naufragiatii
01:50 Stargate SG-1
02:50 Stargate SG-1
03:35 Divizia
03:50 Divizia

HBO

06:00 Ratacit �n Yonkers
07:55 Jurnalul Suzannei (sua, 2006)
09:25 Pe platourile de filmare (s) (AP)
09:55 Ursuletul polar 2:
11:15 Sarbatori �n catuse
12:45 Doamna Doubtfire
14:50 �ntalnirea perfecta
16:20 Zathura: O aventura spatiala
18:00 Restul e tacere - Making of Ep. 6
18:25 Toti oamenii regelui
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
01:10 Sybil (sua, 2007, drama) (12)
02:40 Opt milimetri 2 (sua, 2005, thrill.)
04:25 �n deriva (ger., 2006, thrill.)

Pro Cinema

07:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
07:30 Icstrim TiVi
08:00 ProMotor
09:00 Batman
09:30 Adevarul gol-golut
10:30 La Bloc (AP) (reluare)
11:00 Viata la Casa Alba
12:00 Descopera Romania
12:30 Entertainment News
13:30 Singur contra vulcanului
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Familia Bundy
17:00 Gloria nu canta
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Reuniune de clasa
21:00 Adevarul gol-golut
22:00 Clanul Soprano
23:15 Bandele din New York
02:30 Clanul Soprano
03:30 Bandele din New York

National Geographic

06:00 Titanic: Ultimul secret
07:00 �n cautarea dragonilor
08:00 Filmul pierdut
09:00 Ucigasii de serpi:
10:00 Uriasii din Denali
11:00 Super Croc
12:00 Mecanicii planetei
13:00 Megauzine
14:00 Elefantii din Kilimanjaro
15:00 Secretele balenelor cu cocoasa
16:00 Dinozaur la autopsie
17:00 Capcana dinozaurilor
18:00 Marele Zid Chinezesc
19:00 Marele Zid Chinezesc
20:00 Dependenti de adrenalina
21:00 Fratia Ariana
22:00 Penitenciar Australia
23:00 Box �n �nchisoare
00:00 Megastructuri
01:00 Vegas chinezesc
02:00 Hydro, secretul lui Hitler
03:00 Long Way Down
04:00 Penitenciar Australia
05:00 Box �n �nchisoare

ELVIS