Digi TV Film: Program TV

07.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:59 Beowulf
09:01 And then came love
11:00 December boys
13:01 Shakespeare in love
15:00 I am legend
17:00 American gangster
19:30 11th hour
21:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
23:01 The getaway
01:02 Woodstock
05:02 Rush hour 3

Digi Film 2

07:01 Elizabeth - The golden age
09:02 Mr. Woodcock
10:31 Darfur now
12:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
14:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
16:01 Shoot em up
17:31 Atonement
19:31 Charlie Wilsons war
21:30 Rush hour 3
23:00 Meet Joe Black
02:01 And then came love
04:00 The invasion

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Misterele lui Cosby
12:00 Misterele lui Cosby
13:00 Divizia
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 in slujba diavolului
18:00 in slujba diavolului
19:00 Stagiarii
20:00 Baietii de la sport
21:00 Jericho
22:00 Jericho
23:00 Lost - Naufragiatii
23:35
00:00 Minti criminale
01:00 in slujba diavolului
02:45 Stagiarii
03:00 Stagiarii
03:45 Baietii de la sport
04:10 Baietii de la sport

HBO

06:00 O viata noua (sua, 2005, drama)
07:30 O vara nebuna (sua, 1986, com. rom.)
09:00 Lectia De Box
09:15 Aventuri pe terenul de baseball
10:50 Lucas, spaima furnicilor
12:20 Altcineva
13:35 Autopsia extraterestrilor
15:10 Christina Aguilera: Back to Basics
16:15 Cand eram cantaret (fra., 2006)
18:05 Masini (sua, 2006, f. doc.)
21:35 Dinastia Tudorilor
23:30 seful sefilor
01:35 Ma omori cu zile
03:05 Conflictul
04:25 Premiile Academiei Europene

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
07:00 Teo (AP) (reluare)
08:15 Viata la Casa Alba
09:15 Barbatii in negru
09:45 ProMotor
10:45 Mega - Star
11:15 Zoom in 10
11:30 Adevarul gol-golut
12:30 Familia Bundy
13:30 Gloria nu canta
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy
17:00 Fara protocol
19:00 Rebel in California
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Vanatoarea
22:30 Oz, inchisoarea federala
23:45 Picasso, artist si demon
02:30 Vanatoarea
04:00 Oz, inchisoarea federala
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

National Geographic

06:00 Marele Zid Chinezesc
07:00 Capcana dinozaurilor
08:00 Legendele unei lumi de gheata
09:00 Lei obraznici
10:00 Planeta carnivorelor
11:00 �nt�lniri periculoase
12:00 Ingineri
13:00 Megastructuri
14:00 �nfruntarea gigantilor arctici
15:00 Regina hiena
16:00 11 septembrie. De ce?
17:00 11 septembrie. De ce?
18:00 Megastructuri antice
19:00 Mutari de proportii
20:00 Hydro, secretul lui Hitler
21:00 Long Way Down
22:00 Enigmele Bibliei
23:00 Ingineri
04:00 Enigmele Bibliei
05:00 Ingineri

ELVIS