Results 1 to 6 of 6

Thread: Kablovska TV preko Interneta!

Junior Member
    Uploads
    0

Kablovska TV preko Interneta!

Novo!!

Ako moderatori budu smatrali ovu temu kao reklamu neka je brisu!Ja je vise smatram kao informaciju svima koji nisu upuceni a to je vecina,posto je ovo relativno nova stvar!

Ex Yu kablovska preko PC,60 kanala sa extra kvalitetnim stramingom,naime mozete i sa malom brzinom Interneta da gledate Kablovsku preko neta cak i sa 256 kb/s.

Spisak kanala koje mozete gledati!

Srbija!!

RTS 1,RTS 2,B92,B92 info,Avala,FOX,StudioB,Pink Film,Cinemania Beograd,Eurosport Srbija,Eurosport Srbija 2,SOS Beograd,HAPPY TV/Kosava,Kanal D,Ultra TV,Enter Beograd,Art,Panonija,Tv Most,Super TV,Kanal 23,Palma Plus,Kopernikus,Belle Amie Nis,Galaksija,TV Devic,TV Bonton,Lov i Ribolov,Pinc Music,Televizija S Beograd,Spektrum Cacak,DM SAT,
    Melos TV Kraljevo,Balkanika Bugarska,Top Music Beograd.

Crna Gora!!

RTCG,Atlas

Hrvatska!!

RTL Televizija,Nova TV,Otvorena TV,Sljeme,NET TV,Kapital Network,NIT Hrvatska,

Slovenija!!

RTS Maribor,TV3 Slovenija,POP TV,

Bosna i Hercegovina!!!

OBN BIH,Federalna TV,RTRS Banjaluka,ATV Banjaluka,TV Jasmin Vitez,TV Amna Tesanj,NTV 101 Sanski Most.

Makedonija!

A2Makedonija,MKTV,K15 Makedonija.

Mozete dobiti besplatno promotivno da gledate TV,oni kojima bude interesantno mogu se pretplatiti.Za pretplatu kao i promotivno gledanje vise informacija na pp. ;)

Re: Kablovska TV preko Interneta!

halo imas msn??
    vpisi me
    matej.oz@email.si

Junior Member
    Uploads
    0

mesicek7 poslan ti je email!

New Member
    Uploads
    0

Informacije su dobre ali ti nama ne rece kako doci do toga da i mi mozemo da gledamo
    pzdrav alen98

momak reklamira citymediatv .cijena prava sitnica.150zelenih za 6mjeseci(usa).mislim za europu u eurima je malo manje.moze i manje mjeseci ali je malo skuplje po mjesecu.a dzabe daju prvih pet dana .kvaliteta je tako tako.brza konekcija malo bolja kvaliteta itd...

VIP Member kolorado's Avatar
    Uploads
    1,040

Quote Originally Posted by matomato View Post
    momak reklamira citymediatv .cijena prava sitnica.150zelenih za 6mjeseci(usa).mislim za europu u eurima je malo manje.moze i manje mjeseci ali je malo skuplje po mjesecu.a dzabe daju prvih pet dana .kvaliteta je tako tako.brza konekcija malo bolja kvaliteta itd...
    Da vise nebi pricali o tome ko sta reklamira i prodaje i da dobije ban ova tema je zatvorena!!!!!!!!
    Pozdrav