Digi TV Film: Program TV

08.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##########################


DigiFilm 1

06:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
08:30 I am legend
10:31 Atonement
12:30 Elizabeth - The golden age
14:31 Nancy Drew
16:30 Charlie Wilsons war
18:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
20:01 Beowulf
22:00 Mr. Woodcock
23:31 Being there
02:00 Purple rain
04:00 Charlie Wilsons war

Digi Film 2

06:00 December boys
08:01 Rendition
10:30 Beowulf
12:30 Shoot em up
14:00 Rush hour 3
15:31 The martian child
17:32 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
19:30 I am legend
21:31 American gangster
00:01 Liar,liar
01:32 Wyatt Earp
05:00 11th hour

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Sue Thomas
19:05 Sue Thomas
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 Minti criminale
23:00 Eli Stone
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Minti criminale
02:45 Eli Stone
03:35 Brigada speciala
04:25 Poza la minut
04:50 Stagiarii

HBO

06:00 Altcineva
07:15 Pe platourile de filmare
07:45 Autopsia extraterestrilor
09:20 Christina Aguilera: Back to Basics
10:20 ingerul necesar
11:55 Masini
13:50 Hoffa
16:10 Elsa si Fred
18:00 Alex Rider - Micul spion
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Conflictul
21:50 Larry David, inamicul public nr. 1
22:25 O fata ca mine
23:55 Viziuni intunecate
00:55 Pe locuri, fiti gata, petrecere!
03:00 Crime online
04:55 Larry David, inamicul public nr. 1
05:30 Cinema, cinema, cinema

Pro Cinema

09:00 Barbatii in negru
09:30 Rebel in California
10:30 Fara protocol
12:30 Teo
13:45 Familia Bundy
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Familia Bundy
15:45 Terapie intensiva
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Smallville
18:30 La Bloc
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Aproape de adevar
21:00 Seinfeld
22:00 Nascut pentru lupta
00:00 Se cauta un Rocky
02:15 Nascut pentru lupta
04:00 Se cauta un Rocky
05:45 Apropo

National Geographic

06:00 Megastructuri antice
07:00 11 septembrie. De ce?
08:00 Maimute de geniu
09:00 Long Way Down
10:00 Enigmele Bibliei
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 Titanic: Ultimul secret
14:00 Long Way Down
15:00 Enigmele Bibliei
16:00 Total salbatic
17:00 Pradatori la atac
18:00 Popasul camionagiilor
19:00 Dezastre in aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Heroina afgana: Un razboi pierdut
22:00 Penitenciar
23:00 Dezastre in aer
00:00 Heroina afgana: Un razboi pierdut
01:00 Penitenciar
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Heroina afgana: Un razboi pierdut
04:00 Penitenciar
05:00 Dezastre in aer

ELVIS