Results 1 to 4 of 4

Thread: Problem Polsat key

 1. #1

  Problem Polsat key

  Kam nje problem me celesat e Polsat,pasi i hedh manualisht pas nje fare kohe mbyllen automatikisht e me duhet ti hedh perseri nga e para gje qe eshte e merzitshme dhe te ha kohe.Me perpara kjo gje nuk me ndodhte.Ju lutem me ndihmoni ta zgjidh kete problem!Me respekt,JURISTI!

 2. #2

  Re: Problem Polsat key

  You would get more help if you try writing in English mate. Don't worry if you make mistakes as nobody is perfect. Would gladly try to help you myself if I know what you need. Regards.

 3. #3

  Re: Problem Polsat key

  Cfare softi perdor or mik. Polsati eshte Auto! Nuk ka nevoje t'i hedhesh kode me dore.

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  06-02-2008
  Posts
  11
  Uploads
  0

  Re: Problem Polsat key

  o zoteri juristi bash pse e ke auto celesat nuk i mban mend ne fakt i ndron prap ne ate gjendje qe i ka pas ka nje menyre per ta ndal ate por une nuk e di ose me mire e ke me e instalu soft-in e ri tung

Similar Threads

 1. Polsat cafe,polsat play(13°e)
  By enzitiello in forum CCW and DCW
  Replies: 20
  Last Post: 18-12-2009, 22:54:25
 2. Nickelodeon and Polsat JimJam in Cyfrowy Polsat
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 18-11-2009, 11:31:31
 3. Problem
  By BankSat_IRAN in forum Troubleshooting and Problems
  Replies: 0
  Last Post: 23-12-2008, 15:40:09
 4. problém with cas 2
  By ahmed_1 in forum CAS Interface
  Replies: 0
  Last Post: 06-11-2008, 14:11:45
 5. Problem after j-tag
  By sami_saadfr in forum Echolink
  Replies: 1
  Last Post: 05-10-2008, 14:07:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •