Results 1 to 4 of 4

Thread: pike service qe rregullon aparate

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  pike service qe rregullon aparate

  Persh, Doja te dija ku ka ndonje pike service ne tirane qe meret me rregullime te aparateve, kam problemin me bllokun e ushqimit, ose ndonje diode te djegur brenda saj, iken nje here dritat dhe kur erdhen ja beri nje boom prapa aparatit, nga ai mom nuk u ndez me receiver, doja te dija kush ka ndonje info per ndonje pike ne tirane.

  FLMN!

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: pike service qe rregullon aparate

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  Persh, Doja te dija ku ka ndonje pike service ne tirane qe meret me rregullime te aparateve, kam problemin me bllokun e ushqimit, ose ndonje diode te djegur brenda saj, iken nje here dritat dhe kur erdhen ja beri nje boom prapa aparatit, nga ai mom nuk u ndez me receiver, doja te dija kush ka ndonje info per ndonje pike ne tirane.

  FLMN!
  Shkruaj ne pm dhe te zgjidhet problemi...

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: pike service qe rregullon aparate

  Ke tek myslym shyri eshte nje dyqan me emrin electronics me duket.aty ta rregullojne

 4. #4
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: pike service qe rregullon aparate

  flmn per sugjerimet cuna, mbarova pune tek HOXHA TASIM.
  gjithe te mirat!

Similar Threads

 1. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26
 2. New Verizon Service Taking Orders For New Movie Service Monday
  By Dobe7777 in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 30-10-2009, 12:31:42
 3. Update ASN kicks off HD service
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 16-07-2009, 09:22:23
 4. mns service
  By firas abu assi in forum English (UK)
  Replies: 0
  Last Post: 21-02-2009, 15:18:30
 5. Info Aparate,Module,Karta,Card Sharing
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 10-01-2009, 13:17:36

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •