Results 1 to 2 of 2

Thread: aparat vantage

 1. #1

  aparat vantage

  kam 1 aparat vantage deri para pak kohesh i vendosja kodet vete por tani edhe pse i vendos ato nuk hapen edhe te astra shikoj premierat por jo arena a ka ndenje mundesi . Faleminderit.

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  06-12-2007
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Re: aparat vantage

  Me softin e fundit te serise 1xx te dates 6 gusht ....102 ...,hapen Premierat,Polsat,Digitv auto ne Sirius paketa Arqiva me crypto si edhe Rai,Rai afrika ,paketa ADD dhe ART ne nilesat me irdeto.Nuk e di qe ka soft qe hap Arena ne astra.Pershendetje.

Similar Threads

 1. Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR
  By emiljano in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 10-09-2009, 18:09:47
 2. New firmware per aparat satelitor LG LDR 440CICX
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 04-08-2009, 12:47:10
 3. Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat
  By plakusat2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-06-2009, 11:09:07
 4. Question Si mund ti bej rip filmave qe shoh ne tv me sat ose me aparat toksor?
  By flor1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 10-04-2009, 15:42:02
 5. TPS on Vantage
  By dagreg in forum Vantage
  Replies: 0
  Last Post: 30-08-2008, 12:58:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •