Digi TV Film: Program TV

13.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:00 Elizabeth - The golden age
09:00 Atonement
11:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
13:00 Twelve Monkeys
15:31 I am legend
17:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
19:00 Beowulf
21:00 American gangster
23:31 Scarecrow
01:31 Shoot em up
03:01 The jackal
05:00 The martian child

Digi Film 2

07:31 I am legend
09:31 Beowulf
11:30 American gangster
14:00 The martian child
16:02 Shoot em up
17:30 Atonement
19:30 Mr. Woodcock
21:00 The invasion
23:00 Wyatt Earp
02:31 I am legend
04:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Misterele lui Cosby
12:00 Misterele lui Cosby
13:00 Divizia
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 Survivor
18:00 Survivor
19:00 Alias
20:00 Alias
20:30 Alias
21:00 Minti criminale
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Acum ori niciodata
00:40 Minti criminale
01:40 Lost - Naufragiatii
02:40 Survivor
03:20 Survivor
03:50 Survivor

HBO.

06:00 Elsa si Fred
07:50 Rock'n'roll
09:35 Piratii din Caraibe:
12:20 Zoom - Academia supereroilor
13:50 Inimi
15:55 Luna si stelele
17:35 Premonitia
19:10 Concert Rihanna
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Musafirul
22:25 Viziuni intunecate
00:20 Ma omori cu zile
01:50 Conflictul
03:35 Ratacit in Yonkers
04:25 Premiile Academiei Europene

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Icstrim TiVi
07:30 ProMotor
08:30 Batman
09:00 Seinfeld
10:00 La Bloc
10:30 Viata la Casa Alba
11:30 Descopera Romania
12:00 Entertainment News
13:00 Filiera corsicana
15:00 Din culisele Hollywood-ului
15:30 Familia Bundy
16:30 Tanase Scatiu
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Reuniune de clasa
21:00 Seinfeld
22:00 Clanul Soprano
23:15 Balada pentru Jack si Rose
02:00 Clanul Soprano
03:00 Balada pentru Jack si Rose

National Geographic

06:00 Misterele ADN-ului
07:00 Sfanta vaca
08:00 Pradatori la atac
10:00 Caracatite si vulcani
11:00 Tantarul malefic
12:00 Mecanicii planetei
13:00 Megauzine
14:00 Invazia meduzelor
15:00 Diavolii din adancuri
16:00 Amprenta umana
17:00 sase grade fatale
18:00 Fantomele Marii Negre
19:00 Titanic: Ultimul secret
20:00 Dependenti de adrenalina
21:00 Ciclonul ucigas din Myanmar
22:00 Misterele tornadei
23:00 Katrina: Un dezastru nenatural
00:00 Culise (talk show)
01:00 Momente uimitoare
02:00 Dependenti de adrenalina
03:00 Ciclonul ucigas din Myanmar
04:00 Misterele tornadei
05:00 Katrina: Un dezastru nenatural

ELVIS