Digi TV Film: Program TV

14.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:00 11th hour
08:30 Silk
10:31 Mr. Woodcock
12:00 The invasion
14:00 American gangster
16:30 Rendition
19:01 Charlie Wilsons war
21:02 I am legend
23:00 Liar,liar
00:31 Being there
03:01 American gangster
05:31 Beowulf

Digi Film 2

07:31 American gangster
10:01 Charlie Wilsons war
12:02 Atonement
14:01 Purple rain
16:01 Beowulf
18:01 Elizabeth - The golden age
20:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
22:00 And then came love
00:01 Twelve Monkeys
02:30 Shakespeare in love
04:30 The invasion

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Misterele lui Cosby
12:00 Misterele lui Cosby
13:00 Divizia
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 In slujba diavolului
18:00 In slujba diavolului
19:00 Stagiarii
20:00 Baietii de la sport
20:30 Baietii de la sport
21:00 Jericho
21:30 Jericho
22:00 The Shield:Lege&faradelege
23:00 Lost - Naufragiatii
23:35 Lost - Naufragiatii
00:00 Minti criminale
01:05 In slujba diavolului
02:00 Stagiarii
02:55 Baietii de la sport
03:30 Baietii de la sport
04:00 Baietii de la sport
04:20 Baietii de la sport
05:00 Baietii de la sport

HBO

06:00 Pe locuri, fiti gata, petrecere!
07:45 Autopsia extraterestrilor
08:05 Contesa alba
10:45 Hoffa
13:05 Offset
14:55 Omul din scaun
16:40 Lectia de box
16:55 Nepretuit
18:40 Garfield 2
20:00 Diavolul se imbraca de la Prada
21:50 Dinastia Tudorilor
22:45 Iscoada
05:30 Cinema,cinema,cinema

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Teo
08:00 Viata la Casa Alba
09:00 Barbatii in negru
09:30 ProMotor
10:30 Mega - Star
11:00 Seinfeld
12:00 Familia Bundy
13:00 Tanase Scatiu
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy
17:00 Esti libera?
19:00 Cine este seful?
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 8,2 grade Richter
22:30 Oz, inchisoarea federala
23:45 8,2 grade Richter
01:45 Oz, inchisoarea federala
02:45 Lumea PRO CINEMA
03:15 Apropo TV

National Geographic

06:00 Fantomele Marii Negre
07:00 sase grade fatale
08:00 Salbatica Indonezie
09:00 Cel mai toxic venin
10:00 Planeta carnivorelor
11:00 Intalniri periculoase
12:00 Ingineri
13:00 Megastructuri
14:00 Felinele mari in vizorul legii
15:00 Nascut salbatic
16:00 Geniul vikingilor
18:00 Inginerie exploziva
19:00 Mutari de proportii
20:00 In cautarea lui Belgrano
21:00 Long Way Down
22:00 Enigmele Bibliei
23:00 Ingineri
00:00 Megastructuri
01:00 Vegas chinezesc
02:00 In cautarea lui Belgrano
03:00 Long Way Down
04:00 Enigmele Bibliei
05:00 Ingineri

ELVIS