Digi TV Film: Program TV

15.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
09:30 I am legend
11:32 And then came love
13:30 Charlie Wilsons war
15:30 Elizabeth - The golden age
17:30 Darfur now
19:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
21:00 Atonement
23:00 Woodstock

Digi Film 2

Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
08:00 Rendition
10:31 December boys
12:30 Mr. Woodcock
14:00 Shoot em up
15:32 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
17:31 I am legend
19:31 American gangster
22:01 Beowulf

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Sue Thomas
19:05 Sue Thomas
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 Minti criminale
23:00 Eli Stone
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Minti criminale
02:50 Eli Stone
03:40 Brigada speciala
04:30 Poza la minut
04:55 Stagiarii

HBO

06:00 Offset
07:50 Omul din scaun
09:35 Nepretuit
11:20 Garfield 2
12:35 Toti oamenii regelui
14:40 Jurnalul Suzannei
16:10 Vreau sa fiu mare
17:55 Fosta mea super gagica
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Inima neinfricata
22:55 Larry David,inamicul public
23:30 Camera de sus
00:45 in deriva
02:20 Inima neinfricata
05:15 Larry David,inamicul public nr1

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Barbatii �n negru
09:30 Cine este seful ?
10:30 Esti libera?
12:30 Teo (reluare)
13:45 Familia Bundy
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:15 Familia Bundy
15:45 Terapie intensiva
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Smallville
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Aproape de adevar
20:50 Seinfeld, frate!
21:00 Seinfeld
22:00 Afaceri infernale
00:15 The Shield
01:15 Afaceri infernale
03:15 Aproape de adevar
04:00 The Shield
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Inginerie exploziva
07:00 Geniul vikingilor
08:00 Infruntarea gigantilor arctici
09:00 Long Way Down
10:00 Enigmele Bibliei
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 Misterele ADN-ului
14:00 Long Way Down
15:00 Enigmele Bibliei
16:00 Total salbatic
17:00 12 periculosi
18:00 Cataratorii
19:00 Dezastre in aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Conflict la granita americana
22:00 Penitenciar
23:00 Dezastre in aer
00:00 Conflict la granita americana
01:00 Penitenciar
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Conflict la granita americana
04:00 Penitenciar
05:00 Dezastre in aer

ELVIS