Results 1 to 7 of 7

Thread: Si muj me ingjizu ne dm 500

 1. #1
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0

  Si muj me ingjizu ne dm 500

  Desha ta di a muj me ingjizu naj qysh p.sh jom tu e kqyre nje loj e po du me ingjizu a muj naj qysh me naj program a naj sen tjeter.flm per pergjigje

 2. #2
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0

  Re: Si muj me ingjizu ne dm 500

  Pres pergjigjen nga ndonjeri.

 3. #3
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  Re: Si muj me ingjizu ne dm 500

  me program ngrab.gjeje se e ke p.sh ne crosat.org
  ose me nje menyre tjeter me mount dvr, por kjo eshte me e komplikume.

 4. #4
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0

  Re: Si muj me ingjizu ne dm 500

  Spo muj dot me gjet aty a munesh em ma gjet ti flm shum prek teje

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  23-02-2009
  Location
  Kosove
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: Si muj me ingjizu ne dm 500

  me programin TuxVision mundeni me inqizue dreambox-pc e kam provua dhe punon shume mire nese e gjeni do te jeni te kenqur

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Si muj me ingjizu ne dm 500

  Quote Originally Posted by feim View Post
  me programin TuxVision mundeni me inqizue dreambox-pc e kam provua dhe punon shume mire nese e gjeni do te jeni te kenqur
  mund te te postoj programin por sdi te them si punon sepse se kam provuar asnjehere.

 7. #7
  Junior Member
  Join Date
  23-02-2009
  Location
  Kosove
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: Si muj me ingjizu ne dm 500

  o fiku e testova kete programin qe e postuat po fuksionon mire por duhet te shtoj se disa kanale qe kane format me te madh nuk fuksionojn duhet ta futeni ip adresen e dreamboxit tuaj dhe vendin ku do te ruani ate qka keni inqizuar dhe kanalin mos e ndrroni gjate inqizimit se programi nderpritet automatikisht me respekt nga Feim

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •