Digi TV Film: Program TV

17.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:00 Atonement
08:00 I am legend
10:00 American gangster
12:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
14:31 Beowulf
16:30 11th hour
18:01 And then came love
20:00 December boys
22:00 The golden compass
00:00 Purple rain
02:02 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
04:02 Rendition

Digi Film 2

07:31 Beowulf
09:31 Rendition
12:01 The martian child
14:01 Elizabeth - The golden age
16:01 American gangster
18:32 Charlie Wilsons war
20:30 Mr. Woodcock
22:01 December boys
00:01 Being there
02:30 American gangster
05:00 I am legend

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Sue Thomas
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 Jericho
23:00 Eli Stone
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Jericho
02:50 Eli Stone
03:40 Brigada speciala
04:30 Poza la minut
04:55 Stagiarii

HBO

06:00 Aventuri pe terenul de baseball
07:35 Autopsia extraterestrilor
09:10 scoala seductiei
10:50 Concurentul
12:25 O vara nebuna
14:00 Acasa
14:15 Contesa alba
16:30 Masini
18:25 ingerul necesar
20:00 Diavolul se imbraca de la Prada
21:50 Viziuni intunecate
23:30 Toti laolalta
00:55 Diavolul se imbraca de la Prada
02:45 Viziuni intunecate
04:25 Toti laolalta

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Seinfeld
10:30 Smallville
11:30 Entertainment News (reluare)
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Regele Shaman
14:45 Batman
15:00 Descopera Romania (reluare)
15:30 Viata la Casa Alba
16:30 Terapie intensiva
17:30 Smallville
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
21:00 Seinfeld
22:00 Cercul �ntunericului
00:00 The Shield
01:00 Cercul �ntunericului
02:45 Alerta maxima
03:30 The Shield
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 12 periculosi
08:00 Total salbatic
09:00 Ingineri
10:00 Mutari de proportii
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 Planeta la control
14:00 Ingineri
15:00 Mutari de proportii
16:00 Total salbatic
17:00 12 periculosi
18:00 Egipt
19:00 Dezastre in aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Inginerie exploziva
22:00 Megastructuri
23:00 Dezastre in aer
00:00 Inginerie exploziva
01:00 Megastructuri
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Inginerie exploziva
04:00 Megastructuri
05:00 Dezastre in aer

ELVIS