Digi TV Film: Program TV

18.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:30 Beowulf
08:31 Charlie Wilsons war
10:31 The martian child
12:31 American gangster
15:01 Mr. Woodcock
16:30 I am legend
18:30 Shoot em up
20:01 Elizabeth - The golden age
22:02 Silk
00:00 The getaway
02:00 Meet Joe Black
05:00 Charlie Wilsons war

Digi Film 2

07:00 The golden compass
09:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
11:01 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
14:00 11th hour
15:31 Charlie Wilsons war
17:31 Beowulf
19:30 Atonement
21:30 Darfur now
23:30 Woodstock
03:30 Silk
05:30 Beowulf

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 The Amazing Race
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Sue Thomas
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:50 The Shield: Lege si faradelege
03:40 Brigada speciala
04:30 Poza la minut
05:00 Stagiarii

HBO

06:00 O vara nebuna
07:35 Contesa alba
09:50 Masini
11:45 ingerul necesar
13:20 Omul din scaun
15:10 Doamna Doubtfire
17:15 Piratii din Caraibe
20:00 Apocalipsa androizilor
21:35 Sub anestezie
23:00 Ma omori cu zile
00:30 Lectia de box
00:40 Opt milimetri 2
02:25 Apel misterios
03:50 Apocalipsa androizilor
05:25 Pe platourile de filmare

Pro Cinema

09:00 Batman
09:30 Seinfeld
10:30 Smallville
11:30 Terapie intensiva
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Regele Shaman
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:00 Viata la Casa Alba
16:00 De aici �n eternitate
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Kung Fu-Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate!
21:00 Seinfeld (sua, s. com.) (AP)
22:00 Kung Fu - Legenda continua
00:00 The Shield
01:00 Kung Fu - Legenda continua
02:45 Kung Fu - Legenda continua
03:30 The Shield
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Egipt
07:00 12 periculosi
08:00 Total salbatic
09:00 Inginerie exploziva
10:00 Megastructuri
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 Egipt
14:00 Inginerie exploziva
15:00 Megastructuri
16:00 Total salbatic
17:00 12 periculosi
18:00 Cataclisme
19:00 Dezastre in aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Planeta carnivorelor
22:00 Intalniri periculoase
23:00 Dezastre in aer
00:00 Planeta carnivorelor
01:00 Intalniri periculoase
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Planeta carnivorelor
04:00 Intalniri periculoase
05:00 Dezastre in aer

ELVIS