Digi TV Film: Program TV

20.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:31 American gangster
10:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
11:30 Silk
13:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:31 Elizabeth - The golden age
17:30 The martian child
19:31 Shoot em up
21:02 I am legend
23:00 The getaway
01:00 Beowulf
03:01 Purple rain
05:00 Mr. Woodcock

Digi Film 2

07:01 And then came love
09:01 Beowulf
11:01 I am legend
13:01 Liar,liar
14:30 American gangster
17:00 Mr. Woodcock
18:31 Charlie Wilsons war
20:30 Rendition
23:00 Shakespeare in love
01:00 American gangster
03:30 Rendition

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 in slujba diavolului
12:00 Apel: Crima
13:00 Divizia
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 Survivor
18:00 Survivor
19:00 Alias
20:00 Alias
20:30 Alias
21:00 Minti criminale
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Casa de sticla
01:05 Minti criminale
01:40 Minti criminale
02:05 Lost - Naufragiatii
02:55 Survivor
03:40 Survivor

HBO

06:00 scoala seductiei
07:45 Ch. Aguilera:Back to Basics
08:45 Musafirul
10:10 Cum sa man�nci viermi prajiti
11:35 Familia Robinson
15:25 Occident
17:10 Melinda si Melinda
18:50 Rocky Balboa
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 V�ntul groazei
22:30 The Omen: Profetia
00:20 Inima neinfricata
03:15 Cei trei purcelusi
05:25 Restul e tacere

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
07:00 Icstrim TiVi
07:30 ProMotor
08:30 Casa Foster pentru prieteni
09:00 Descopera Romania (AP)
09:30 Ghepardul
12:30 Entertainment News
13:30 Concertul starurilor (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Familia Bundy
17:00 Puterea si adevarul
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Reuniune de clasa
20:50 Seinfeld, frate
21:00 Seinfeld
22:00 Clanul Soprano
23:15 De la apusul la rasaritul soarelui
01:30 Clanul Soprano
02:30 De la apusul la rasaritul soarelui

National Geographic

06:00 Extraterestrii
07:00 Animale feroce
08:00 Salbatica Indonezie
09:00 Dragonul de Komodo
10:00 Planeta carnivorelor
11:00 Intalniri periculoase
12:00 Ingineri
13:00 Megastructuri
14:00 Leopardul
15:00 Leopardul
16:00 Mistere din spatiu
17:00 Mistere din spatiu
18:00 Inginerie exploziva
19:00 Mutari de proportii
20:00 Dependenti de adrenalina
21:00 Conspiratii istorice
22:00 Conspiratii istorice
23:00 Conspiratii istorice
00:00 Sub acoperire in Coreea de N
01:00 Momente uimitoare
02:00 Dependenti de adrenalina
03:00 Conspiratii istorice
04:00 Conspiratii istorice
05:00 Conspiratii istorice

ELVIS