Page 1 of 14 123611 ... LastLast
Results 1 to 10 of 133

Thread: nagra 3. te reja

 1. #1

  nagra 3. te reja

  duke pritur d+ tv cabo, presim lajme te mira

 2. #2

  Re: nagra 3 .news

  fake files were published yesterday.

  progress is only in part ,not opened.


  d+ only on card share,nanoxxx

 3. #3

  Re: nagra 3 .news

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  duke pritur d+ tv cabo, presim lajme te mira
  Jane lajme te pakonfirmuar akoma, mos u genjeni me info te tilla. per momentin maksimumi qe mund te behet, eshte krijimi i kartave pirate. Ndersa shperthimi i EMU se nagra3 do kerkoje shume kohe, pa egzagjerim edhe 2 vjet.

 4. #4

  Re: nagra 3 .news

  besoj se shume shpejt do kena lajme te mira

 5. #5

  Re: nagra 3 .news

  iken premiere vjen tv COBO+DIGITAL+............. premiere nuk beson tek nagra3,kalon tek nds{videoguard}

 6. #6

  Re: nagra 3 .news

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  iken premiere vjen tv COBO+DIGITAL+............. premiere nuk beson tek nagra3,kalon tek nds{videoguard}
  Premiera do punoje me nagra3 dhe NDS njekohesisht, ndersa persa i perket Digital+ eshte shpejt akoma

 7. #7

  Re: nagra 3 .news

  persa i perket nagra3, premiere e ben vetem per te rrespektu kontraten,mbas kesaj premiere do punoje vetem me nds

 8. #8

  Re: nagra 3 .news

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  persa i perket nagra3, premiere e ben vetem per te rrespektu kontraten,mbas kesaj premiere do punoje vetem me nds
  Kontrata me kompanine Kudelski qe eshte pronare e Nagravision skadon ne 2012, keshtu qe nagra 3 do te jete goxha jetegjate

 9. #9

  Re: nagra 3 .news

  une them kete, qe premiere do kalojne tek nds{nagran e ka sa per te perfunduar kontraten} pra premieren nuk egjen gja kur nagra3 te jete thyer,qe do te thyhet shume shpejte. premieres tani piji langun se mishi eshte mbaru

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  09-08-2008
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Re: nagra 3 .news

  Po une qe kam Starsat 6200 a mund ti shof prog.e ardhshme
  ne nagra 3.Apo duhen Nanon/.Cfare jane nanot.Prandaj se hap MEDIAGUARD2?FALEMINDERIT

Page 1 of 14 123611 ... LastLast

Similar Threads

 1. Old Mbyllur-Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1064
  Last Post: 08-11-2010, 11:37:57
 2. Question Sygjerim per tema te reja dhe nenseksione!
  By ^^^PIRATI^^^ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 27-01-2009, 17:36:07
 3. si te shtoj Tp te reja ...
  By alenelb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 27-02-2007, 12:41:29
 4. nagra
  By Codessos in forum Portuguese / Portuguźs
  Replies: 10
  Last Post: 04-03-2006, 14:46:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •